İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Yengeç

Başarılı ve sağlam adımlar atma konusunda oldukça istikrarlıdır. Zorluklar karşısında yılmadan hareket eder. Hedef olarak belirledikleri her konuyu sonuçlandırana kadar uğraşırlar. Arkadaş seçme konusunda son derece titiz davranırlar. Az ama değerli arkadaşlıklar onlar için önemlidir. Ticari yaşamda ve sosyal çevreleri içinde vermiş oldukları sözler senet olarak değerlendirilir. Ağızlarından çıkan her detayı gerçekleştirmek için çaba harcarlar.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeç Kadını Özellikleri

Kırılgan yapıları ile dikkat çekerler ve aynı zamanda profesyonel yaşam içerisinde başarıdan başarıya koşarlar. Duyguları ile hareket alanı oluşturan yükselen Yengeç kadınının sahip olduğu özellikler şu şekildedir:

 • ​​​​​​Duygusal kişilik yapısı
 • Hızlı değişim gösteren ruh hali
 • Romantik beklentiler ile dolu heyecanlar
 • Aile bağlarına olan sadakat

Bu özellikler tam olarak yaşamlarına yansımaktadır. Renkli bir yaşam onlar için vazgeçilmezdir.

Yükselen Yengeç Erkeği Özellikleri

Fiziki açıdan son derece kendilerine dikkat eden bir yapıları vardır. Spora olan ilgileri sayesinde oldukça sağlıklı bir yaşam alanı içeresindedir. Yemek konusunda seçici bir tavır benimserler.

Spor ve sağlıklı beslenme onların yaşam tarzı haline gelmiş durumdadır. Ayrıca giyim tarzına verdikleri önem sayesinde modaya olan düşkünlükleri fazlaca beğeni toplamaktadır. Moda sever bir yapıları mevcuttur. Yenilikleri yakından takip ederler. Dışarıya karşı fiziki olarak göstermiş oldukları güç iç dünyalarına yansımaz. Tam tersine hassas ve çabuk kırılan bir yapıya sahiptir.

Yükselen Yengeç

Güneş Koç Yükselen Yengeç

Son derece mütevazi bir yaşam sürmeyi tercih ederler. Ellerinde bulunan renkli detayları kimsenin dikkatini çekmemek adına kullanmazlar. Kendi hallerinde yaşamak onları daha çok mutlu eder. Samimi ve sıcak ortamlardan yana tercihlerini kullanırlar. Onlar için yapmacık kişiler ve ortamlar can sıkıcı olur. Kibar olmaktan çok hoşlanırlar. Ayrıca sosyal çevrelerinde bu özellikleri ile tanınır. Çevrelerindeki kişileri kırmaktan korkar. Sessiz ve sakin bir ruh haline sahiptir. Bu özellikleri sayesinde aile kurma ve sürdürme nitelikleri son derece fazladır. Kabul ettiği her detaya karşı bağlılıklarını sürdürürler. Çabuk pes etmeyen ve zorlukların üzerine giden yapıları sayesinde her daim fark yaratmayı başarırlar.

Güneş Boğa Yükselen Yengeç

Vakit kaybına tahammülleri yoktur. Zamansız olan değişimler onları korkutur. Planlı ve sistemli bir yaşam tarzına sahiptirler. Hayatlarını planlarken mutlaka diğer seçenekleri de değerlendirirler. Her zaman ikinci bir planları mevcuttur. Onları etkileyecek her detayı engellemeye çalışırlar.

Güneş İkizler Yükselen Yengeç

Naif ve sevgi dolu bir yapıya sahiptirler. Sosyal çevrelerinde her zaman koruyucu ve kollayıcı özellikler sergilerler. Sahip oldukları tüm güçlerini sevdikleri kişilere harcamayı tercih ederler. Uyku problemi yaşama sıklıkları yaşam kalitelerini etkileyen en önemli faktör olarak gözlenmektedir.

Güneş Yengeç Yükselen Yengeç

Duygusal çatışmaya son derece açıktır. Ani duygu dalgalanmaları yaşar. Kendilerini frenleme konusunda çok başarılı sayılmazlar. Aldığı kararlar değişkenlik gösterir. İstikrar konusunda zorluk çekmektedir. Başarıyı yakalamak için oldukça fazla çaba harcarlar. İnatçı yapıları sayesinde sonuca mutlaka ulaşırlar.

Güneş Aslan Yükselen Yengeç

Maddi açıdan kendilerini asla kısıtlamazlar. Para harcamak onlar için vazgeçilmez bir uğraştır. Rahatlıkla para harcayabilmek için çok çalışırlar. Profesyonel yaşam içerisinde elde ettikleri başarıyı sosyal ortamlarda kutlamayı severler. Yeni bilgilere açık ve yeni tanışmalara uygun zeminleri her zaman hazırdır.

Güneş Başak Yükselen Yengeç

Araştırmacı bir yapıya sahiptir. Hayatlarının her anında öğrenme odaklı bir yaklaşım benimser. Hisleri son derce güçlüdür. Olacaklar konusunda önceden akıl yürüterek hareket ederler. Yeni bilgilere her zaman açıktır. Maddi açıdan kendilerini zorlamaktan hoşlanmazlar.

Güneş Terazi Yükselen Yengeç

Sabırlı ve anlayışlı bir kişilik yapısı sergiler. Her ortama uyum sağlayarak kendini kolayca kabul ettirir. Yabancılık çekmeden her girdiği yerde liderlik vasfını konuşturur. Büyük gruplara hitap etme yeteneği gelişmiş durumdadır. Başarı odaklı hareket etmekten son derece memnundur.

Güneş Akrep Yükselen Yengeç

Yalnız kalmak ve kafasını dinlemek temel amacıdır. Sosyal çevresi son derce kalabalık olan güneş Akrep yükselen Yengeç burcu tek başına kaldığında sessizlikten hoşlanır. Yönetme vasfı son derce gelişmiştir. Takım liderliği gibi görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir.

Güneş Yay Yükselen Yengeç

Kalabalık ortamlarda kendisini geri çekmekten hoşlanır. Yeni girdiği ortamlarda öncelikle kendini geri çekerek izlemeyi tercih eder. Gerekli gözlemi yaptıktan sonra iletişime geçer. Vakit kaybı yaşatacak detaylar ile zaman harcamaz. Çok çalışarak her şeyin üstesinden gelineceğine inanır.

Güneş Oğlak Yükselen Yengeç

Her zaman eğlenceli ortamlarda zaman geçirmekten hoşlanırlar. İş yaşamları ve aile ortamlarında her zaman için neşe getiren kişi görevini üstlenirler. Fikirlerini öne sürmekten kaçınmazlar. Her zaman benimsedikleri konuların güçlü bir savunucusu olarak hareket ederler.

Güneş Kova Yükselen Yengeç

Zaman ile olan yarışlarını büyük bir keyif içeresinde sürdürürler. Yapacakları işleri planlar çerçevesinde ilerletmeyi tercih ederler. Sürekli gelişim odaklı bir yaklaşımları vardır. Analiz yapmak ve istatiksel veriler ışığında hareket alanı belirlemek onlar için vazgeçilmezdir.

Güneş Balık Yükselen Yengeç 

Hayatlarına duyguları ile yön vererek duruşlarını belirlerler. Kararlarını alırken kendi fikirlerine sahip çıkarlar. Başarı ve başarısızlıklar karşısında gösterecekleri tepkiler belli değildir. Ailesi ile olan bağlantısı her zaman kuvvetlidir. Resim ve müzik gibi sanatsal faaliyetlerde sıklıkla yer almayı tercih ederler. Başarılı bir eğitim hayatının yanı sıra çalışkanlıkları ile iş ortamında da dikkat çekmektedirler.

Yengeç Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

 

Yorum Yap

Yorum Yap