İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)

featured

Merhametli ve inatçı kişilikleri ile her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Kafalarına koydukları her konuyu çözüme kavuşturmak için büyük çaba harcarlar. Ayrıca tüm inatlarına rağmen sıklıkla merhametli tutum ve davranışları ile beğeni toplarlar. Fiziki açıdan sportif bir görüntü ortaya koyarlar. Oldukça fit ve sağlıklı bir vücut yapıları vardır. Bu konuya göstermiş oldukları özen sayesinde daha enerjik bir kişiliğe sahiptirler.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Yay Kadını Özellikleri

Özgürlükleri kırmızıçizgileri olarak değerlendirilebilir. Kimseyi bu konuya dahil etmeden yaşam alanlarını oluştururlar. Modern yapılarının yanında kültürel değerlerine olan bağlılıkları takdir toplamaktadır. Fazla dikkat gerektiren konularda başarı gösteremezler. Dikkat dağınıklığı problemi yaşamlarına büyük etkide bulunur.

Yükselen Yay Erkeği Özellikleri

Hayatlarını kültürel gelişim üzerine planlamayı tercih ederler. Seyahat planlarını ve diğer tüm aktivitelerini kültür temelinde şekillendirir. Profesyonel yaşam içerisinde kültürel gelişimlerini başarılı bir şekilde sergilerler. Uyku problemi yaşadıkları dönemler mevcuttur. Bu dönemlerde enerji ve tüm iyimserliğini kaybederler.

Yükselen Yay Burcu Özellikleri 3

Güneş Koç Yükselen Yay

Moda ve sanata olan ilgileri detaycı bir kişilik yapısını beraberinde getirir. Kültürel ve eğitici aktivitelere olan düşkünlüğü sayesinde boş zamanlarını kaliteli bir şekilde değerlendirme şansı yakalarlar. Arkadaş ve aile ortamlarında sunmuş oldukları orijinal fikirler ile dikkat çekmektedir.

Güneş Boğa Yükselen Yay

Farklı bir kişilik sunmayı başaran güneş Boğa yükselen Yay burcu pek çok özelliğe sahiptir. Beğeni yaratan özelliklerin yanında kişiliklerine etki eden detaylar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Dikkat ve konsantrasyon üst seviyededir
 • Zaman planlaması konusunda son derece başarılıdır
 • Liderlik ve yöneticilik konusunda büyük beğeni toplamaktadır
 • Sabırsız ve inatçı bir yapıya sahiptir
 • Plansız olan şeylere karşı katı bir tutum sergilemektedir

Olumlu olan özellikler yanında zamanla yumuşatılması gereken detaylarda mevcuttur. Hayatın bütün renklerini tek bir bünyede taşıma gücüne sahiptir.

Güneş İkizler Yükselen Yay

Enerjisini herkes ile paylaşma yeteneğine sahiptir. Oldukça eğlenceli bir ruh hali ve kaliteli bir yaşam şekli mevcuttur. Dışarıdan bakıldığında kıskanılan bir yaşantıya sahiptir. Egitim alanında çok fazla çaba sarf etmeyi sevmezler. Fakat iş yaşamları sürecinde gayretle ortaya koydukları çalışkan yapı ile takdir kazanmayı başarmışlardır.

Güneş Yengeç Yükselen Yay

Zor zamanlarını dost ve aile desteği ile atlatarak kendilerini güçlendirirler. Duygusal açıdan çabuk etkilenen bir ruh yapısına sahiptirler. Eğitimlerine son derece önem vererek hareket ederler. Kitap okumak onlar için bir hayat biçimi olarak kabul edilebilir.

Güneş Aslan Yükselen Yay

Ticari hayat içerisinde büyük başarılar elde etmektedir. Hesap yapma ve muhasebe işlemleri konusunda son derce etkili adımlar atmaktadır. Yatırım yapma konusunda son derece yeteneklidir. Sinirli bir yapıya sahiptir. Özellikle iş ve meslek gelişimi aşamalarında gergin bir yapı sergiler. Etrafına karşı sabırlı olmasının yanında yanlış yapılan işlemlere karşı oldukça agresif bir tavır ortaya koyabilir.

Güneş Başak Yükselen Yay

Sorumluluk almaktan kaçınmadan üstüne düşen tüm görevleri başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Düzenli ortamlar onun vazgeçilmezidir. Sabırla tüm işlerin üstesinden gelebilir. Ani duygu değişimi ve hareketler o çevreden uzaklaşmasına sebep olabilir. Daha normal ve sıradan bir yasam alanı oluşturmak için uğraşırlar.

Güneş Terazi Yükselen Yay

Vakitsiz gerçekleşen durumlar gerilmesine ve huzursuz olmasına sebep olabilir. Kendi yapmış olduğu planlara titizlikle uyar ve uyulmasını ister. Arkadaş ortamlarına neşe katar. Bu sayede her aktivitenin aranılan yüzü olmayı başarmıştır. Mutfak alanında son derece yeteneklidir. Yemek yapmak onun için büyük bir zevktir. Misafir ağırlamak konusunda kendini sürekli geliştirir.

Güneş Akrep Yükselen Yay

Profesyonel yaşam içerisinde haddinden fazla sorumluluk almayı tercih eder. Mükemmeliyetçi bir kişilik yapısı vardır. Bu nedenle kontrollü adım atmayı tercih eder. Sıklıkla görev ve sorumluluklarının üzerinden geçerek yanlış bir hareket yapmaktan kaçınır. Ortaya koymuş olduğu bu nitelikler özel yaşamında daha çok yorgun olmasına neden olur.

Güneş Yay Yükselen Yay

Hayatını sadece gezme üzerine planlamadan yanadır. Dışarıda gerçekleştirilen tüm planlar onun için en güzel aktivitedir. Ev yaşantısı kendini baskı altında hissetmesine neden olabilir. Özgürlüğüne düşkün olan yapısı plansız yaşamayı tercih etmesini sağlamaktadır. Yeni yerler görmek ve yeni insanlar tanımak onun için son derece önemlidir.

Güneş Oğlak Yükselen Yay

Birikim yapma konusunda oldukça başarılıdır. Fazla ve gereksiz harcamalardan kaçınırlar. Yatırım yaparak hayatlarını garanti altına almayı hedeflerler. İş yaşamında elde ettikleri yetkileri geliştirerek kendilerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Sürekli gelişim yönünde başarı elde etmeye gayret gösterirler.

Güneş Kova Yükselen Yay

Hassas bir yapıya sahiptir. Dış faktörlerden kolayca etkilenebilir. Sadece küçük bir bakış bile duygu değişimi yaşamasına sebep olabilir. Huzurlu bir ortamda yaşamak temel amacıdır. Gergin ve sinirli insanlar ile iletişim kurmaktan kaçınırlar. Monotonluk onlar için en güzel aktivitedir. Evden çıkmadan tüm zamanları değerlendirme şansı elde edebilir.

Güneş Balık Yükselen Yay

Mutsuz olmaktan kaçınırken kendilerini sorunlu işlerin içerisinde bulabilirler. Bu sorunlar sonucunda duygusal açıdan çabuk yıpranır ve toparlanma aşaması belli bir zaman alır. Sanatsal gelişime büyük değer verir. Duygularını en çok yansıttıkları sanatsal etkinliklerdir. Düzenli bir yaşam tarzı ve aile yaşantısı onlara en büyük hediyedir. Başarılı bir eğitim yaşantısı sayesinde iş yaşamında terfi süreçlerini kolayca geçebilmektedir. Çevresinde yer alan tüm insanlara karşı büyük bir özveri ile yaklaşmaktadır. Karşılıksız tüm iyilikleri yapma yeteneği ve sabrı söz konusudur.

Yay Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yay Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yay Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap