İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri (2021-2022)
+ - 0

Dış görünüşü ile fark yaratan yükselen Terazi burcu uyumlu ve renkli giyim tarzı ile beğeni toplamaktadır. Farklı alanlarda sahip oldukları yetenekleri ile pek çok sanat dalına ilgi duymaktadır. İlişkilerinde her zaman doğru bir dinleyici olma özelliğini taşımaktadır. Karşısında bulunan kişiyi kırmadan uygun bir iletişim dilini seçmektedir.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri2

Yükselen Terazi Kadını Özellikleri

Gerginlik konusunda katı bir tutuma sahip olan yükselen Başak kadını sakin ve huzurlu bir yaşam benimser. Sosyal çevresine olumlu enerji saçar ve etrafında pozitif detayların olmasını tercih eder. Yaşam alanını renkli dokunuşlar ile şekillendirmeye özen gösterir. Dış görüntüsüne büyük bir özen gösteren yükselen Başak kadını her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünür. Büyük bir uyum ve ahenk içinde yaşamaktan hoşlanır. Lider olma özelliği sayesinde girdiği her ortamda ilgi odağı olmayı başarır. Kolay bir şekilde uyum gösterme yeteneği sayesinde iletişim kazalarını ortadan kaldırır. Başarılı bir şekilde ortaya koyduğu iletişim metodları sayesinde akıl hocası olma vasfını sürdürür.

Yükselen Terazi Erkeği Özellikleri

Lider olma vasfını tüm hücrelerinde taşıyan yükselen Başak erkeği burcu yaşamları boyunca koruyucu olma görevini yerine getirirler. Sosyal çevrelerinde akıl alınan kişiler olarak tanınırlar. Vakit kaybına tahammülü olmayan bu burç sebep-sonuç bağlantısını kurmadan yapamazlar. Her zaman ortaya koydukları tutum ve davranışın belli bir temeli vardır. Bu temel çerçevesinde hayatlarına yön verirler. Dayanıklı bir ruh yapısına sahip olan yükselen Başak burcu erkeği yeri geldiğinde gerektiği kadar konuşarak söz israfından kurtulmayı tercih ederler.

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri3

Güneş Koç Yükselen Terazi

Koç burcunun sahip olduğu sarsılmaz kişilik özellikleri yükselen Başak burcu ile bütünleşir. Karakter yapısı bakımından zengin detaylar ortaya çıkar. Uzun süreli arkadaşlıklar kurma ve dostluklarını sağlam temeller üzerine inşa etme konusunda başarıyı yakalar. Ancak iş ortamında ortaya koydukları baskın kişilik özellikleri anlaşılmakta zorluk yaşamalarına neden olmaktadır.

Güneş Boğa Yükselen Terazi

Sosyal ve profesyonel yaşam içerisinde doğru adımlar atar. Sağlam dostluklar ve bozulmaz iş ortaklıkları kurma konusunda oldukça gayretlidir. Liderlik, analitik düşünme yeteneği, siyaset bilimi açısından yorum yapabilme becerisi tam bu noktada görünür hale gelmektedir. Eğitimleri boyunca başarılı adımlar atarak hayatlarına yön verme konusunda pusulası hep doğru tarafı göstermiştir.

Güneş İkizler Yükselen Terazi

Kararsız olma özelliği ile tanınan İkizler yükselen Başak burcu ile bütünleşik konuma geçmeyi başarmış durumdadır. Güneş İkizler yükselen Başak burcu için aşağıdaki özellikler oldukça dikkat çekicidir.

 • Karar alma konusunda sınırları zorlama
 • Sabırlı yapıları sayesinde girdiği her mücadeleyi sonuçlandırma
 • Detaycı tutumları sonucunda dikkat çekici projeler üretme
 • Sonsuz sevgileri sayesinde herkese kalplerini açma

Tüm bu özellikleri ile farkını ortaya koyanlar yaşamlarında gökkuşağına sahip olmaktadır. Fark yaratıp farklarını sergileme fırsatını asla kaçırmazlar.

Güneş Yengeç Yükselen Terazi

Yok olandan yeni bir şey yaratmak konusunda yeteneklerini ortaya koyarlar. Etraflarında şaşkın ifadeler görme konusunda büyük çaba sarf ederler. Yapılamaz denmesi onlar için yeterli olup sadece sonuca odaklanarak hayatlarını devem ettirirler. Yalnız kalmaktan korkmadan tek başlarına karar almak için yaşarlar.

Güneş Aslan Yükselen Terazi

Lider olma vasfını tamamen korur ve bunu etrafına başarılı bir şekilde sunar. Sadece bakışları ile pek çok detayı anlatarak istediklerini kolaylıkla yaptırabilirler. Korumacı yapıları sayesinde kendi kırgınlıklarını kolaylıkla gizleme şansına sahiptirler.

Güneş Başak Yükselen Terazi

Titizlik ve düzen en hassas noktalarıdır. Tüm yorgunluklara rağmen düzenli ve temiz olmayan bir yaşam alanı onlara eziyet olabilir. Başarı elde etme konusunda detaycı bir yapı taşır ve bunu tüm hayatına empoze etmeyi başarmış durumdadır.

Güneş Terazi Yükselen Terazi

Denge üstüne denge kurularak inşa edilen bir yaşam söz konusudur. Her konuyu hakkaniyet çerçevesinde değerlendirir. Samimiyet ve huzur en hassas noktalarıdır. Enerji saçan yapıları tek bir hareket ile büyük bir krize dönebilir. Dikkatli olmak ve onların huzurunu kaçırmamak gerekir.

Güneş Akrep Yükselen Terazi

Sağlıklı yaşam için gerekli tüm adımları atma yeteneğine sahiptir. İş yaşantısı içerisinde yer alan stresi spor ve egzersiz ile ortadan kaldırmayı tercih eder. Çevrelerine karşı aşırı duyarlıdır ve kendisinden önce karşı tarafa sunduğu detaylar ile var olma mücadelesi verirler.

Güneş Yay Yükselen Terazi

Aile yaşantısına büyük önem verir ve kalabalık ortamlar onun vazgeçilmezdir. Samimiyet ve neşeden yanadır. Detaylar konusunda katı bir tutum sergilemeden aklında kurmuş olduğu düzeni başarılı bir şekilde ortaya koyar.

Güneş Oğlak Yükselen Terazi

Duygularını işe karıştırmadan önce aklını ortaya koymayı başarmıştır. Her zaman bütün resme bakarak yolunu devam ettirmeyi tercih eder. Küçük sorunlar onu yolundan alamaz. Hedefine ulaşmak için gereken her şeyi yapma kararını kolaylıkla verebilir.

Güneş Kova Yükselen Terazi

Gezmek ve yeni şeyler öğrenmek yaşam biçimi olmuştur. Dost sohbetleri vazgeçilmezidir. Sorumluluklarının bilincinde olan yapısı başarılı adımlar atmasına büyük katkı sağlamaktadır. Doğaya olan ilgisi sayesinde hobilerini farklı alanlarda yönlendirme olanağı bulabilmektedir.

Güneş Balık Yükselen Terazi

Duygusal yapısı ile bütünleşen adil olma özelliği fark yaratan detaylar ortaya çıkarmaktadır. İyi bir dinleyici olması sayesinde sosyal çevresinde her zaman dost edinmeyi başarmaktadır. Vakit kaybından hoşlanmayan yapıları planlı yaşamalarına olanak sağlamaktadır. Farklı sanat dallarına olan ilgisi sayesinde beğeni kazanan eserler ortaya koymaktadır.

Terazi Burcu hakkında diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Terazi Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Terazi Burcu Erkeği Özellilkleri (2021-2022)

Yazar Hakkında

Yorum Yap