İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Oğlak Burcu olan kişilere bakıldığında hayattan zevk aldıkları konuların başında çalışmak gelir. İşlerini aşkla ve sevgiyle y apan burçlar bu durumun beraberinde başarıya da koşarlar. Hedefleri doğrultusunda başarı onlar için kaçınılmaz olur. Az vakitte çok iş deneyimi tam olarak onlar için biçilmiş kaftandır. Zamanlarını çok iyi yönetmekle kalmayıp sonuçta ortaya çıkan iş daima güzel olmuştur.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen oğlak burcu özellikleri1.2.3

Yükselen Oğlak Kadını Özellikleri

Hayat karşısında daima istikrarlı ve karalı duruşları ile nam salan oğlak kadınları için kitlendikleri hedef hep olumlu sonuçlanmıştır. Akıllarına koydukları iş veya mesele hakkında ince ayrıntısına kadar detaya inen ve olması için elinden geleni yapan kararlı azimli bir yapısı vardır.

Gıybet ve dedikodu gibi işler pek onlara göre değildir. Yapıları gereği çok konuşmayı sevmezler onlar daha çok icraata ve kaliteli işlere, insanlara zaman ayırırlar. Sohbetleri boş olmamakla birlikte donanımlı kişiliğe sahiptirler. Karşılarındaki insan kim olursa olsun saygı çerçevesinde konuşmayı ve dinlemeyi çok iyi bilirler. Yaşamlarında düzen vardır ama başak burcunda olduğu kadar ileri boyutta takıntılı kadar değildir.

Yükselen Oğlak Erkeği Özellikleri

Kariyer odaklı çalışan bu burçlar hem iş hayatlarında hem sosyal hayatlarında daha düzenli ve planlı olurlar. İş hayatındaki başarı ile sosyal hayatlarında da saygınlık kazanırlar. Her ne kadar başarılı olmaya alışkın olsalar da bunun tam tersi olaylarda başarısızlık onlar için tahammül edilmez bir olgu haline gelir. Bunun yaşanmaması adına tedbiri elden bırakmadan çalışmaya odaklanırlar. Yaptıkları her işte öncü olmak ve adını duyurmak onlar için büyük önem arz eder. Emir almak onlar için eziyet gibi gelir özgür olmaktan çok birilerinin baskısı ve direktifleri sayesinde çalışmaktan nefret ederler.

Yükselen oğlak burcu özellikleri1.2.3

Güneş Koç Yükselen Oğlak

Koç burcundan da gelen öncülük ile oğlağın sorumluluğu birleştiğinde iş hayatlarında başarı ön plandadır. Koç burcunun verdiği enerji ile aile ve eve düşkünlük vardır. Tedbiri elden bırakmayan oğlaklar iş hayatında karşımıza yönetici veya patron olarak çıkarlar. Birilerinden emir almak onlara göre değildir.

Güneş Boğa Yükselen Oğlak

Kararlı yapılarının yanı sıra maneviyat konusunda da oldukça donanımlıdır. Boğanın getirisi olan özellikte sanatsal alanlarda daha çok faaliyet gösterirler. Hem sosyal hayatta hem iş hayatında sabit kararlar ve sosyallik birleştiğinde hayat daha keyifli hale gelir. İnsanlarla olan ilişkileri de oldukça başarılıdır.

Güneş İkizler Yükselen Oğlak

İkizlerde olan hızlılık ve akıcılık oğlakların zekasıyla birleşip ortaya daha muhteşem sonuçlar çıkar. Azim ve kararın beraberinde hizmet sektöründe birincilik elden bırakılmaz. Gelenek ve görenekler onlar için çok önemlidir. Eş seçiminde de bunlara dikkat ederler.

Güneş Yengeç Yükselen Oğlak

Yengeç özelliklerini göstermede çekingenlik gösterilirken daha karalı bir duruş sergilerler. Eş, dost ve arkadaşlık gibi ilişkilerinde oldukça önem verip adeta sevdikleri için yaşarlar. Değer dengesi arasında kendilerini çizgide tutmaya çalışırlar ve aile kavramı onlar için ayrı bir konumdadır. Hayat arkadaşı seçerken de bir adım ileriyi düşünerek hareket ederler.

Güneş Aslan Yükselen Oğlak

Başkalarının üzerinde etkileri çoktur. Etkin bir şekilde bu kazançlar üstünde rol oynarlar. Hedefe giden yolda geri dönüş yolu yoktur. Mizaç olarak soğuk veya karamsar gözükseler de canlı ve yaratıcılıkta sınır tanımayan burçlardır.

Güneş Başak Yükselen Oğlak

Oğlak burcunun kariyer hayatındaki başarıları ile toprak burcu başak tedbirli ve istikrarlı bir yapı sergiler. Dış ticarette, basın ve yayın konularında da kendilerini gösterirler. Aşk hayatları mesafeli olsa da ciddi bir ilişki yürütülür. Zaman zaman yalnız kalmanın verdiği ortam neticesiyle çöküntü hali yaşanabilir.

Güneş Terazi Yükselen Oğlak

Sorumluluk sahibi olan hırslı yanı ile birlikte başarı beraberinde gelir. Sosyal hayatta organizasyonlarda öncü olarak görülürler. Eş konusunda seçicidirler. Romantizm ikinci planda kalırken maddiyata önem verirler. Evcil bir insan arayışında olurken daha çok yengeç burcuyla evlilik ilişkisi yürütebilmektedir.

Güneş Akrep Yükselen Oğlak

İşte başarılı olmak çevresi tarafından gösterilmek istenen kişiliktedirler. İş adamları konumundaki kişiler genellikle bu kişilerden çıkar. Ketumluk tarafları nedeniyle mesafe ve ciddiyet gibi tavırlar sergilerler. Her şeyin yanı sıra tatminsizlik ve doyum onlarda yoktur. Hep daha fazlası istenilir.

Güneş Yay Yükselen Oğlak

Muhafazakar ve tutucu oğlakların ayakları yere sağlam başar. Yayla beraber yan yana geldiğinde derin bir felsefe yapılacak ortam doğar. Bilinçaltı derinliklerine inilir ve ciddi evlilikler yapılabilir.

Güneş Oğlak Yükselen Oğlak

Dışarıdan bakıldığın kararlı, istikrarlı görünen bu burcun arka planında sorumlulukları ve yapacakları arasında sıkışmış bir kişilik görürüsünüz. Her ne kadar başarılı canlı gözükseler de içten içe yorgunlukları vardır.

Güneş Kova Yükselen Oğlak

Maddi durumlar daha ön planda olur. Para ile risk almaktan çekinmeyen oğlak disiplinli olsa da temkinli tarafı kova ile beraber olduğunda bu temkinlilik elden çıkar. İçe dönük ve mesafeli bir tavırları vardır. Öğreticilik ön plandadır. Romantizm kısıtlansa da akılcı düşünüp hareket ederler.

Güneş Balık Yükselen Oğlak

Balıktaki duygusallık oğlak ile birleştiğinde arka plana atılsa da yükselen balık olduğu için zaman zaman ortaya çıkar. Yazma ve çizme konusunda yeteneklidirler. Müzik alanında da başarılı kişiler bu alandan çıkar. İletişimdeki başarıları ve çevre ile ilişkileri takdire şayandır.

Oğlak Burcu Hakkında Daha Fazla Bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap