İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Koç Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Koç Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Koç Burcu

Yükselen koç burcu hayata lider olmak için gelmiştir. Sıra dışı tarzları vardır ve her zaman farklı olmayı isterler. Bütün gözlerin üzerinde olmasına bayılırlar. Sakin olsalar da zaman zaman patavatsız davranışlar sergileyebilirler. Çevresindeki insanlara karşı ani çıkışlar yaparak karşı tarafın kalbini kırabilirler. Hızla düşünürler. Fikirlerini fazla irdelemeden hemen eyleme geçirirler. Hiçbir konuda zaman ve enerji harcamazlar.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Koç Kadını Özellikleri

Yükselen koç kadınları mücadele etmeyi ve savaşmayı severler. Birinci olmak ve liderlik etmek hedefleri arasındadır. Kafalarına koydukları her konuyu başarıyla tamamlayabilirler. Her konuda hızlı düşünüp hemen gerçekleştirmek isterler. Enerjik, pozitif ve dinamik kadınlardır. Sadece bir işe çok fazla zaman ayırmazlar. Ani öfke patlamaları yaşarlar ve risk almayı severler. Hırslı ve azimlidirler. Haksızlığa karşı tahammül edemezler.

Yükselen Koç Erkeği Özellikleri

Yükselen koç erkeği oldukça çekici ve karizmatiktir. Bir ortama girdikleri anda bütün dikkatleri üzerine toplayabilirler. Rekabetçi yapıları vardır ve her zaman ilk sırada olmayı isterler. Sorumluluktan kaçmaya meyillidirler. Hareketli ve enerjik insanlardır. Aşık oldukları zaman her türlü fedakarlığı yapabilirler. Gururları önemlidir. Bir kişi yanlış yaptığı zaman hemen affetmezler.

Güneş Koç Yükselen Koç

Güneş burcu ve yükseleni koç olan kişiler, oldukça güçlüdür. Hızlı düşünmekten hoşlanırlar. Sadece çok çabuk sıkılan yapıları vardır. Sabırsız kişilerdir. Girişken, cesur ve korkusuzdurlar. Ne yapmak istediklerini çok iyi bilirler ve ona göre davranırlar. Açık sözlü ve dürüst kişilerdir.

Yükselen Koç Burcu

Güneş Boğa Yükselen Koç

Yükseleni koç olan boğa burçları, dikkat çekici kişilerdir. Boğa burçları maceradan çok hoşlanmazlar. Koç burcunun verdiği etki ile beraber daha enerjik ve hareketli olurlar. Denge ilişkilerinde önemlidir. Hedeflerini iyi belirleyip bu yolda devam ederler. Hiçbir işi yarım bırakmazlar ve emin oldukları konuda geri adım atmazlar.

Güneş İkizler Yükselen Koç

Yükseleni koç olan ikizler burcu, atılgan ve cesur olmalarıyla tanınırlar. Yeniliklere açıktırlar. Yeteneklerini ve vakitlerini boşa harcamazlar. Pratik zekaları vardır. Tek olumsuz özellikleri kararsız ve sabırsız olmalarıdır. Sabırsız olmasalar daha güzel işlere imza atabilirler.

Güneş Yengeç Yükselen Koç

Yükseleni koç olan yengeç burçları, mücadeleci ve hızlı olurlar. Hassas yapıları vardır, bu özellikleri sebebiyle alıngan olabilirler. Dışa dönük ve yaratıcı kişilerdir. Yaşam enerjileri yüksektir ve hayattan keyif alırlar. Kendilerini geliştirmek için her yolu denerler. Yumuşak kişilerdir ve başkalarının fikirlerinden etkilenebilirler. Ailelerine düşkündürler ve onlar için her şeyi yapabilirler.

Güneş Aslan Yükselen Koç

Yükseleni koç olan aslanlar, cesur ve baskın karakter olarak bilinirler. İlgi odağı olmayı severler. Egolu, enerjik ve insanlara ilham verirler. Zaman zaman kavgacı olabilirler. Akıllarına koydukları her şeyi gerçekleştirirler. Kin tutmazlar. Atılgan ve lider ruhludurlar. Sevdikleri kişilere samimi ve içten olurlar.

Güneş Başak Yükselen Koç

Güneş başak yükselen koç olan kişiler, duygularında çelişkiler yaşayabilirler. Akıllı, titiz ve mükemmeliyetçidirler. Detaycı olmaları nedeniyle iyi analiz ederler. Başaklar, koç burcunun etkisiyle daha heyecanlı ve cesur davranış sergileyebilirler. Koç yükseleni ön plandaysa iş hayatında çok başarılı olabilirler. Kendilerini girdikleri ortamda belli ederler ve zeki olmalarıyla ön plana çıkarlar.

Güneş Terazi Yükselen Koç

Yükseleni koç olan teraziler, yeniliklere hemen ayak uydurabilirler. İletişim becerileri güçlüdür. Kendilerine güvenen ve dışa dönük kişilerdir. Koç burcunun etkisiyle içe kapanık özelliğini atarlar. Haksızlıktan hiç hoşlanmazlar ve terazinin etkisiyle adalet duyguları daha baskındır. Dengelidirler ve merhamet duyguları yüksektir.

Güneş Akrep Yükselen Koç

Güneş akrep yükselen koç olan kişiler, hemen fark edilirler. Akrep burçları koç burcunun etkisiyle daha atılgan ve maceracı olurlar. Koç burcunun cesurluğu ile akrep burcunun kararlılığı birleştiği zaman çok güzel uyum yakalayabilirler. İleri görüşlüdürler ve her bir detayı iyi planlarlar. Başarılı bir araştırmacı olabilirler. Liderlik etmeyi çok severler. Çok yüksek enerjileri vardır. Geleceklerini garantiye almayı isterler bu sebeple çok çalışıp iyi kazançlar elde ederler.

Güneş Yay Yükselen Koç

Yükseleni koç olan yaylar, yeniliğin peşinden koşarlar. Değişken yapıları vardır ve acelecidirler. Güçlü zekalarından her zaman yararlanırlar. İletişim kurmakta başarılıdırlar bu sebeple kendilerini çok iyi ifade edebilirler. Özgür ruhlu kişiliğe sahiptirler ve katı olmazlar. İçi dışı bir insandırlar ve her zaman dürüstlüğün peşindedirler.

Güneş Oğlak Yükselen Koç

Güneş oğlak yükselen koç olan kişiler, neşeli ve atılgandırlar. Bu kişiler genellikle şanslı olurlar ve risk almaktan hiçbir zaman korkmazlar. Oğlak burcunun sabırlı oluşu, koç burcunun cesur oluşu ile birleştiği zaman her konuda başarılı olurlar. Lider, ileri görüşlü ve savaşmayı seven yapıları vardır. Planlama ve yöneticilik gerektiren işlerde başarılı olurlar. Araştırmayı severler ve iyi analiz ederler.

Güneş Kova Yükselen Koç

Yükseleni koç olan kovalar, çekici, özgür ve arkadaş canlısı kişilerdir. Başarılı olma azmi ile doludurlar ve iletişimde beceriklidirler. Bir hedefin peşinden koşarken enerjilerini boşa harcamazlar. Güçlü zekalarından her zaman yararlanırlar, kendilerini geliştirdikleri zaman her işte başarılı olabilirler. Öğrenmeye çok önem verirler bu sebeple iyi bir araştırmacı olabilirler. Çevreleri geniştir ve sosyal kişilerdir. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanırlar.

Güneş Balık Yükselen Koç

Yükseleni koç olan balık burcu, hareketli, yumuşak ve romantik kişilerdir. Balıklar koç burcunun etkisiyle neşeli, hareketli ve risk almayı severler. Kişiliklerini ortaya koymada mücadeleci bir tavır izlerler. Sanatsal taraflarını gösterebilirler.

Koç Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Koç Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Koç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Koç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap