İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Boğa

İnatçı yapıları ile dediklerini en kısa sürede yaptırma becerisine sahip olan yükselen Boğa burcu kendi fikirlerine olan inançlarıyla dikkat çekerler. Sahip olduğu fikirleri sabit bir şekilde savunma ve benimseme niteliği taşırlar.

Çevrelerine bu fikirleri empoze etmede son derece başarılı olurlar. Lider olma vasfını tam anlamıyla ortaya koyarak detayları en ince ayrıntısına kadar düşünürler. Hayatlarının her aşamasında tutku vazgeçilmez bir özelliktir. Girişken yapıları sayesinde adım attıkları her yeni konuyu başarılı bir şekilde sonuçlandırırlar.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Boğa

Yükselen Boğa Kadını Özellikleri

Yansıtmayı başardığı tüm ışık ile farkını ortaya koyar. Modaya olan düşkünlüğü sayesinde şık bir giyim tarzına sahiptir. Fark yaratan parçaları büyük bir uyum içinde bir araya getirir ve oldukça beğeni toplayan kombinler ortaya çıkarır. Profesyonel yaşam içerisinde pek çok zorluğu tek başına yenebilecek güç ve yeteneğe sahiptir. Azim dolu yapıları ile akıllarında yer alan tüm sorunları çözmektedirler.

Yükselen Boğa Erkeği Özellikleri 

Fark yaratan kişilik özelliklerine sahiptirler. Beğeni kazanan yükselen Boğa erkeği özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir.

 • Ticari yaşam içeresinde büyük başarılara imza atarlar.
 • Gelişim odaklı yaklaşımları sayesinde tek dizelikten kurtularak yeniliklere açık bir yol izlerler.
 • Verimlilik temelinde atmış oldukları adımlar her zaman onları daha ileriye götürür.

Tüm bunlar ve diğer birçok özellik sayesinde dikkat çekmektedirler. Ayrıca arkadaş canlısı ve eğlenceli tavırları her ortama uyum sağlamalarını kolaylaştırmaktadır. Son derece kalabalık arkadaş gruplarına sahiptirler.

Yükselen Boğa

Güneş Koç Yükselen Boğa

Sakinlikten yana tercih ettikleri yaşam biçimleri ile tam bir huzur ortamı ortaya koymaktadır. Ev yaşantısına büyük önem verirler. Detaylar konusunda son derece dikkatlidirler. Prensipleri yıkılmaz bir bütün olarak yaşamlarının bir parçasıdır. Hayatına aldığı kimse bu prensipleri benimsemesini ister.

Güneş Boğa Yükselen Boğa

Mutluluk en temel ihtiyaçlarıdır. Sahip olduğu yaşam alanı içeresinde mutlu ve huzurlu olmayı tercih ederler. Korumak ve korunmak arasındaki ince çizginin farkında olup her iki tarafta da yer alabilirler. Sabırlı yapıları sayesinde uzun vadede büyük başarılar elde edebilirler. Dostlukları yıkılmaz bir kale gibi inşa edilir. Az ama uzun yıllar süren arkadaşlıkları en çok değer verdiği şeydir.

Güneş İkizler Yükselen Boğa

Etrafında yer alan herkese karşı son derece duyarlıdır. Ancak kendi duygularını ortaya koymaktan kaçınır. Özellikle zayıf olduğunu düşündüğü noktaları gizler. İncitilmekten korkar ve elinden geldiğince kendini korumaya alır. Fazla insan yerine özde kalanlar ile diyolog kurmayı tercih eder. Vakit geçirmek için sahip olduğu yeteneklerini hobiye dönüştürme odaklıdır.

Güneş Yengeç Yükselen Boğa

Tüm çılgınlıkları yapabilme yeteneğine sahiptirler. Şaşkınlık yaratan konularda baş rol olmayı başarırlar. Lider olma özelliklerini arkadaş ortamında sıklıkla ortaya çıkarırlar. Eğlenceye meraklı olan yapıları sayesinde her daim farklı deneyimler yaşamayı tercih etmektedirler. İş yaşamında kimsenin cesaret edemediği noktaları tespit ederek bunun üzerine gidip başarıyı yakalarlar.

Güneş Aslan Yükselen Boğa

Savunucusu olduğu konularda asla başka bir görüşü benimsemezler. Kendi belirlemiş olduğu görüş çerçevesinde karşı tarafı etkilemeye gayret ederler ve bu konuda sıklıkla başarılı olurlar. Sosyal çevresinde aranılan bir kişilik olması eğlenceli yapısına uygun özellikler ortaya koymasından ibarettir. Her konuda çalışkan bir yapı ortaya koyarak başarıyı yakalamaktadır. Dikkat çeken ve beğeni toplayan birçok özelliğe sahiptir.

Güneş Başak Yükselen Boğa

Uyumlu yapıları sayesinde her ortamda aranılan kişi olmayı başarırlar. Eğlenceli fikir ve yaşam tarzı kendilerine has özellikler ortaya koymalarına olanak sağlar. Güzellik algısı son derece gelişmiştir. Titiz ve düzen sahibi kişilik özelliklerinin yanı sıra modaya olan tutkuları söz konusudur. Gözlerin üzerinde olduğunu bildiği her an vazgeçilmez bir zaman dilimi yaşamalarına olanak tanıt.

Güneş Terazi Yükselen Boğa

Denge sahibi yapıları sabırla bütünleşerek büyük başarıları beraberinde getirmektedir. Yaşam biçimi olarak daha durağan özellikler taşır. Sıradan şeyleri yapmak daha keyifli gelmektedir. Monoton bir yaşantıyı seçmelerinin yanı sıra hayatın bütün renklerini içlerinde barındırabilmektedirler.

Güneş Akrep Yükselen Boğa

Arkadaş canlısı bir yapıya sahiptirler. Kendilerinden çok başkalarını düşünerek zamanlarını harcarlar. Dert ortağı olma konusunda son derece başarılıdırlar. Sır saklama konusunda oldukça yeteneklidirler. Hırstan uzak bir yaşamı benimsemişlerdir. Normalin dışına çıkabilecek her adımdan korku duyarak kendilerini frenleme özelliğine sahiptirler.

Güneş Yay Yükselen Boğa

Hedefleri doğrultusunda adımlarını şekillendirirler. İnatçı yapıları sayesinde vazgeçilmez başarılara yönelik hareket ederler. Aile bağları kuvvetlidir. Eğlencenin her türlüsü onlar için vazgeçilmez detaylara sahiptir. Bir ortam eğlenceli ise geçirilen zaman son derece kıymetlidir. Gülmek onlar için yaşam biçimidir. Konuşkan yapıları sayesinde tüm olumsuzlukların üstesinden gelebilme yeteneği vardır.

Güneş Oğlak Yükselen Boğa

Akışına bırakmayı tercih ederler. Yaşamlarına müdahale edilmesi tüm dengeleri alt üst edebilir. Bu nedenle yaşam alanına ait sınırları kendi belirler. Keyifli ve huzurlu ortamlar aradığı için çok gürültülü bir yaşam biçimi ona oldukça uzak gözükmektedir.

Güneş Kova Yükselen Boğa

Baskı veren durumlardan uzak dururlar. Politik bir yapıya sahip olmalarının yanında kendini kabul ettirme savaşını sıklıkla vermektedirler. Farklı olmaktan çok standardı yakalamayı amaçlamaktadır. Pozitif enerji sahibi ve motivasyon dolu bir yapıları vardır.

Güneş Balık Yükselen Boğa

Tüm duyguların büyük bir ahenk içinde hareket etmesine şahitlik ederler. Vakit kaybı yaşamaktan çok hızlı kararlar almayı tercih ederler. Kararlarının sorgulaması onları en çok üzen konudur. Sorumluluklarının bilincinde tüm adımları tek başına atabilme özgürlüğünü taşırlar. Sahip oldukları tüm değerlerin kıymetini bilerek adımlarını ona göre atarlar.

Boğa Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022

 

Yorum Yap

Yorum Yap