İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Balık Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Balık Burcu Özellikleri (2021-2022)

featured

Yükselen balık burcu genellikle duyarlı, hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Bunun yanı sıra da oldukça hırslılar ve yapmak istedikleri her hangi bir iş için ellerinden geleni yaparlar. Genelde Hassas bir yapıya sahip oldukları için kırılgandırlar. Yükselen balık burcu için konfor önemlidir. Rahatlığı önemserler. Sanata karşı özel bir yakınlıkları vardır.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Balık Kadını Özellikleri

Kolay kolay her hangi bir şeye hayır diyemeyen yükselen balık burcu kadınlar oldukça da şefkatli bir yapıya sahiptirler. Zaman zaman olaylar karşısında hayır diyememeleri bazı problemler yaşamalarına neden olabilir. Bur durumda yakınlarıyla arası bozulabilir. Oldukça kırılgan yapıya sahip olan yükselen balık burcu kadınlarla konuşurken sözler özenle seçilmeli. Aksi takdirde kırılabilir ve üzülebilirler. Aşk hayatlarında her zaman çok sevilmek isterler.

Yükselen Balık Erkeği Özellikleri

Yükselen Balık burcu erkeği iş hayatında çok fazla hırslı olmadığı gibi paraya da çok az düşkündür. Yardımsever bir karaktere sahiptir. Aşk hayatlarında genelde tek bir kadına bağlı kalmak istemezler. Sevdiğinin mutlu olmadı için de elinden geleni yapar. Değişken ruh haline sahip oldukları için bazen aşk ve arkadaş ilişkilerinde sorun yaşayabilirler.

Güneş Koç Yükselen Balık

Yükseleni Balık olan Koç burçları genelde çok hırslı bir karaktere sahiptirler. Karşısındaki kişiye her zaman naif davranır kırmaktan çekinir ve samimi davranırlar. Genelde gözleri iri ve açık renklidir. Vücut hatları keskin olmadığı gibi narin ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu bura sahip kişiler genellikle koyu renkli saç tonuna sahiptirler ve zorlu şartlardaki mesleklere eğilimlidirler.

Güneş Boğa Yükselen Balık

Bu özellikteki kişiler genelde duygusal oldukları gibi hayalperest ve de zevklerine düşkündürler. Yaratıcı düşünebilme özelliğine sahip oldukları için bir çok sanat dalında başarılı olabilirler ve kedilerini gösterebilirler. Hayata uyum sağlarlar. Bilgi ve iletişim kurmak bu insanlar için önemlidir. İlişkilerinde karşılarındaki insana değer verirler. İletişim konusunda iyidirler. Okumaya ve öğrenmeye açıktılar.

Güneş İkizler Yükselen Balık

Sezgi ve duygularıyla hareket ettikleri gibi aynı zamanda da değişken bir ruh halinde olurlar. Bu yüzden her ortama uyum sağlamakta zorlanmazlar. Sevdikleri kişiyi büyük problemler yaşamadıkları sürece bırakmazlar. Her ortamda kendilerini belli ederler.

Güneş Yengeç Yükselen Balık

Genelde kemikli vücutlara sahip olan bu burcun insanları insan ilişkilerinde iyidirler. Her zaman yardımsever ve merhamet duygularına sahiptirler. Yaratıcılık gerektiren mesleklerde başarılı olurlar. İlişkilerinde balık burcu olan bireylerle daha iyi anlaşır ve mutlu olurlar. Uzun süreli çalışmak onları kolay kolay yormaz.

Güneş Aslan Yükselen Balık

Hassas ve duygusal yapıya sahiptirler. Oldukça iyi niyetlidirler ancak ilişkilerinde bazen krizler olabilir. Kararsızlık bu burç insanı için bazı durumlarda olumsuz bir durum teşkil edebilir. Kendisiyle alakalı olmayan konuları dert edinmezler. Sağlam bir karakterleri vardır. Genelde bu burç ve yükselen insanları titizdirler. Düzenli olmak onlar için önemlidir. Kilo ile ilgili problemleri yoktur. Ne kadar yeseler de kolay kolay kilo almazlar.

Güneş Başak Yükselen Balık

Yaratıcılık isteyen sanat ve mesleklerde başarılıdırlar. Gizemli konulara ilgi duyan bu burç insanları için aşk hayatı vazgeçilmezdir. Aşk ve sevgi onlar için çok önemlidir. Aşk hayatlarında daha çok Balık burçlarıyla mutlu olurlar

Güneş Terazi Yükselen Balık

Genelde duygusaldırlar ve sezgileriyle hareket ederler. Kendilerinin bile olmadığı çocuklarla çok iyi anlaşırlar ve iletişim kurarlar. Dolayısıyla da bu kişiler için çocuk sahibi olmak önemlidir. Sporcu bir vücut yapıları vardır. Mizaçları sert olabilir ve bunun yanı sıra da sıcakkanlıdırlar. Öğretmenlik bu burç ve yükselene sahip insanlar için önerilir.

Güneş Akrep Yükselen Balık

Bu burç ve yükselene sahip olan insanlar kendilerine yapılan bir hatayı kolay kolay unutmazlar. İçlerinde intikam duygusu vardır. Duygusallığa pek fazla takılı kalmadıkları gibi bazen hayal kırıklığı yaşayabilirler. Başladıkları bir işi bitirmeyi hedeflerler. Genelde dayanıklı bir vücut yapıları vardır.

Güneş Yay Yükselen Balık

Alıngan bir yapıları vardır. Birikim yapmayı severler. Aşk hayatlarında Başaklarla daha mutlu olurlar. Yaratıcılık gerektiren sanat ve meslek dallarında başarılı olabilirler. Moda tasarımı gibi meslekler bu burç insanına önerilir. Aynı zamanda çok merhametlidirler. Aşk hayatlarında genelde tek kişiye bağlı kalmazlar. Birçok evlilik yapabilirler.

Güneş Oğlak Yükselen Balık

Oldukça dürüst ve güvenilir bir karaktere sahiptirler. Yardımseverlerdir. Zor durumda kalan insanların yardımına koşmayı severler. Genelde uzun ve ince bir yüzleri vardır. Cana yakın ve her zaman iyi anlaşırlar. Sevecen bir yapıları vardır. Spor yapmak pek onlara göre değildir. Genelde orta ve kısa boya sahip insanlardır.

Güneş Kova Yükselen Balık

Irkçı insanlarla anlaşamazlar. Oldukça merhametli bir karaktere sahiptirler. Fikirlerine sıkı sıkı bağlıdırlar. Bazen bu kişilerle arkadaş olmak ya da ilişki kurmak zor olabilir. Evliliğe adım atmadan önce kendilerini bu işe hazır hissetmeleri gerekir. Kişisel alanlarını paylaşmak onlara göre biraz zordur. Metabolizmaları hızlı çalıştığından kilo ile ilgili bir problem yaşamazlar. Tıp bu özellikte kişiler için önerilen meslek dalıdır.

Güneş Balık Yükselen Balık

Oldukça fedakardılar. İlişkilerinde güven beklerler. Hayattan beklentileri yüksektir. Hayalperesttirler. Sanat alanında başarılıdırlar. Kararsızlık onlar için zaman zaman problem yaratır. Bazen dikkatsizdirler. Detayları atlayabilirler. Oldukça da romantik bir karakterleri vardır.

Balık Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Balık Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Balık Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Balık Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

 

Yorum Yap

Yorum Yap