1. Ana Sayfa
 2. Astroloji

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri (2021-2022)
+ - 0

Yükselen aslan burcu olan kişiler, sıcakkanlı insanlardır. Canlı, dinamik ve hareketli yapılarıyla çevresindeki kişilerin hemen dikkatini çekerler. Onların kendilerine has bir ışıltıları vardır. Bir mekana girdiklerinde hemen fark edilirler. Dikkat çekmek için ekstra bir çaba göstermelerine gerek yoktur. Her zaman kendilerini düşünürler.

Egoları yüksektir ve kendilerini çok beğenirler. Zaman zaman çocuksu yapıları da vardır. Lüks ve ihtişamdan çok hoşlanırlar. Bir ekibi yönetmeyi severler ve sağlam karakterli insanlardır. Elleri açıktır ve insanlara yardım etmeyi çok severler. Her işi iyi bir şekilde organize edebilirler.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Aslan Kadını Özellikleri

Yükselen aslan kadını dikkatleri üzerine çok kolay bir şekilde çekebilir. Girdikleri ortamda hemen ilgi odağı olabilirler. Sıcakkanlı, yüksek enerjili ve kabiliyetli kişilerdir. Çevresindeki insanlar tarafından övülmeye bayılırlar. Alkışlanmayı ve takdir edilmeyi isterler. Bu durum gerçekleştiği zaman kendilerini çok mutlu hissederler.

Pahalı ve lüks ortamlarda kendilerini göstermek isterler. Ne kadar lükse düşkün olsalar da sevdikleri insanlarla bir araya geldiklerinde ortamın nasıl olduğuna takılmazlar. Normalde çok güçlü olan yükselen aslan kadını, aşık olduktan sonra sakin bir kadına dönüşebilir. Aldatılmaya hiç gelemezler. Özgüvenleri her zaman yerindedir ve gerektiğinde kibirli bir karaktere dönüşebilirler.

Yükselen Aslan Erkeği Özellikleri

Yükselen aslan erkeğinin özgüveni çok yüksektir. Dışa dönük ve kendinden emin davranışlar sergilerler. Ailesine ve sevdikleri insanlara karşı son derece koruyucu özellikleri vardır. İş hayatında daha çok otoriter yapıdadır. Yönetmeyi çok severler ve hareketleri asildir. Pozitif enerjilerini tüm insanlara yayabilirler. Lider yapıları vardır ve bir grubu yönetebilirler.

Her işin üstesinden kolaylıkla gelebilirler. Sıcak bir yürekleri vardır ve insanlara yardım etmekten çok hoşlanırlar. Güçlü karakterde insanlardır. Fakat öfkelendikleri zaman öfke patlaması yaşayabilirler. Fikirleri nettir ve kimse onları gittikleri yoldan geri döndüremez. Azimli ve hırslı yapılarıyla her işte başarı gösterirler.

Yükselen Aslan Burcu

Güneş Koç Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan koçlar, lider ve girişken yapılarıyla dikkat çekerler. Canlı ve dinamik olmalarıyla her işten başarıyla çıkarlar. Ben merkezci yapıdadırlar. Gezmekten ve güzel bir vakit geçirmekten keyif alırlar. Yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı çok severler. Kontrolün her zaman ellerinde olmasını isterler. İki burcun grubu ateş olduğu için bu kişiler pozitif ve aktif olmalarıyla diğer insanlardan sıyrılırlar. Rekabeti çok severler.

Güneş Boğa Yükselen Aslan

Güneş boğa yükselen aslan olan kişiler gezmekten çok büyük keyif alırlar. Maddi güce önem verirler ve bu yüzden sürekli çalışma halindedirler. Çevreleri tarafından neşeli ve sevecen olarak tanırlar. Sinirlendikleri zaman ise çok büyük tepki verebilirler. Rekabeti severler, eğitim hayatlarında veya iş ortamında her zaman rekabet içerisindedirler. Son derece duyarlı yapıları vardır bu sebeple insanlara çok yardım ederler.

Güneş İkizler Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan ikizler, hassas yapılarıyla tanınırlar. Gururlu yapıları vardır ve ağlamak için onlara göre değildir. Dışa dönük ve kendilerine güvenmeleriyle her işe atlayabilirler. Zeki ve insanlardır. Her konuda analitik düşünürler bu sayede ince detaylara kadar dikkat ederler.

Güneş Yengeç Yükselen Aslan

Güneş yengeç yükselen aslan olan kişiler, sezgilerine güvenirler. Aslan burcunun etkisiyle başarı şansları yüksektir. Cesaretli adımlarıyla her işten kârlı çıkarlar. Daha çok paraya ve kariyere önem verirler.

Güneş Aslan Yükselen Aslan

Güneşi ve yükseleni aslan olan kişiler kendilerine çok güvenirler. Dışa dönük ve açık karakterli insanlardır. Güçlü karakterleri vardır ve dürüst yapılarıyla çevresindeki insanların beğenisini kazanırlar. İş hayatları onlar için önemlidir ve her zaman iyi para kazanmak için çalışırlar.

Güneş Başak Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan başaklar, alımlı yapılarıyla dikkat çekerler. Estetik duyguları yüksektir. Etkileyici konuşmalarıyla ikna edemeyecekleri insan yoktur. Her şeyin en iyisini isterler ve bu hırs ile çalışmaya devam ederler. Yaratıcı yapıları vardır ve organizasyon işlerini iyi bir şekilde yapabilirler.

Güneş Terazi Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan terazi burçları bildiğinden şaşmayan ve dostlarına önem veren insanlardır. İlgisizliğe tahammül edemezler. İstikrarla yapıları vardır ve her işte büyük başarılar elde ederler. Yeniliklere açık insanlardır ve her zaman hayatlarında değişiklik yaparlar.

Güneş Akrep Yükselen Aslan

Güneş akrep yükselen aslan olan kişiler kendilerini çok beğenirler. Bu beğeni durumları zaman zaman kibirli davranışa bile dönüşebilir. Yırtıcı insanlardır ve bir işin hemen olmasını isterler. Sevdikleri insanlara kıskançlık yapabilirler. Kuşku duydukları işin arkasına düşerler.

Güneş Yay Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan yaylar, hareketli yapıya sahiptirler. Yeni yerler keşfetmeyi çok severler. Yay burcundan gelen sosyallik ile beraber çok geniş bir çevreye sahip olabilirler. Lükse düşkündürler ve her şeyin en iyisi olmasına dikkat ederler. Para harcamayı çok sevseler de para biriktirmek onlara göre değildir.

Güneş Oğlak Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan oğlaklar, akıllı kişilerdir. Başarılı olmak en büyük tutkuları arasındadır. Analitik düşünürler ve gözleri her zaman yukarıdadır. Kendilerini sürekli geliştirirler. Merhametli yapıları vardır ve koruyucudurlar. Aşk hayatlarında ise mantık ön plandadır.

Güneş Kova Yükselen Aslan

Güneş kova yükselen aslan olan kişiler son derece etkileyici görünüşe sahiptirler. Diğer insanlardan üstün olduklarını düşünürler ve yeteneklerini iyi bir şekilde değerlendirirler. Konuşmalarına ve insanlarla olan ilişkilerine dikkat ederler. Gösteriş onlar için önemlidir. Kararlı ve hırslı yapılarıyla iş hayatında başarılı kişilerdir.

Güneş Balık Yükselen Aslan

Yükseleni aslan olan balıklar, mantık ve duygusallık arasında gelgitler yaşarlar. Çevresindeki insanlara son derece saygılıdırlar. Ufak tefek ayrıntılara önem vermezler. Hedefleri çok yüksektir ve bu konuda ellerinden geleni yaparlar. Toplumda bilinçli ve duyarlı yapıya sahiptirler.

Aslan burcuyla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Aslan Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Aslan Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Aslan Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yazar Hakkında

Yorum Yap