İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Yükselen Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Akrep burcu insanlar dışarıdan bakıldığında aşılmaz duvarları ve sert bir mizaca sahip gibi dursalar da, aslında bir o kadar çabuk kırılacak ve duygusallığa teslim olacak kadar güçsüzdürler. Çevrelerinde arkadaşlık ilişkilerinin beraberinde aile ve sevgili gibi ikili ilişkilerde de yönetimi elde tutmayı, yöneten taraf olmayı severler. Sezgilerinde yanılma payı çok az olan ve etkileyici bakışları sayesinde istediğini elde edebilecek karaktere sahiptirler.

Aşağıda yer alan kombinasyonlar sıralanırken, burç sıralaması dikkate alınmıştır. Burçların sıralaması şu şekildedir:

 1. Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 2. Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 3. İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 4. Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 5. Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 6. Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 7. Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 8. Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
 9. Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
 10. Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
 11. Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
 12. Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Akrep Kadını Özellikleri

Yükseleniniz akrep ve kadın iseniz istekleriniz ve hedeflerini doğrultusunda elde edemeyeceğiniz çok az şey vardır. Başarılarınız ve azminiz karşısında çevrenizdeki herkes size imrenerek bakar. Güçlü karakterleriyle nam salan akrep kadınlarının çekiciliği göz ardı edilemez. Bilgi ve birikim olarak donanımlı olan burçlar her ortamda kolay kolay açılmazlar. Kırılması gereken kabukları ve alışmaları gereken insanlar vardır.

Uzaktan bakıp sonrasında ısındıkları kişilerle yalnızca kendileri istedikleri için sohbet ortamı oluşturup o yakınlığa izin verirler. Niceliğe önem vermeden onlar niteliği esas alan kişiler aynı zamanda sosyal yaşamda oldukça aktiflerdir. Sergiledikleri derin bakışların hangi kapıya çıktığını ve ne düşündüklerini anlamanız imkansızdır.

Yükselen Akrep Erkeği Özellikleri

Bakışlarının etkileyici olması ve sert bir mizaç ile öne çıkan akrep erkekleri etkileyici bir fizik ve zekaya sahiptir. Modayı yakından takip eden giyimine ve kuşamına gerekli özeni göstermesi ile yetinmeyip girdiği her ortamda dikkat çeken bir karakterdir. Yemeğe bir o kadar düşkünlükleri olsa da ne yazık ki hızlı kilo alabilecek potansiyele sahipler. Duyarlılığa sahip olmaları onların özgür olmadıkları anlamına gelmez. Kendilerini çevreleyen her şeyden ve herkesten uzak dururlar.

Yükselen Akrep Burcu

Güneş Koç Yükselen Akrep

Doğuştan gelen liderlik vasfı sayesinde birçok organizasyon ve konuşmada lider pozisyonda yer alır. Yönetim genelde ellerinde olmakla birlikte çok güzel kriz durumunda olan işleri yoluna koyabilirler. İnatçılığın fazlasıyla görüldüğü bu burçta gurur onlar için her şeyden önemli ve üstün bir konumdadır. Gurur kırıldıktan sonraki o süreçte içlerinden farklı bir kişi çıkar ve daha önce hiç karşılaşmadığınız saldırganlıkta karşı karşıya kalırsınız.

Güneş Boğa Yükselen Akrep

Merhamet konusunda daima hassasiyetini koruyan bir karakter olmakla birlikte sosyal yaşantılarda haksızlığa ve yaşanan zulme sessiz kalamazlar. Güvensizlik onlar için adete bir çember oluşturur ve kendilerini o alan dışına çıkarmazlar. Sezgileri karşısında çıkardığı analizlerde yanılma payı çok azdır. Aşkta duygusallığın ön planda olması yüksek iken yükselen burcuna gelindiğinde akrep var ise karşınızda mantık hala o ilişkidedir dikkatli olunuz.

Güneş İkizler Yükselen Akrep

Empati kurabilen ve bu çerçevede hareket edebilmeyi her zaman başaran bir burçtur. Dinlemekten zevk almanın yanı sıra çevrelerindeki insanlara çok iyi gelirler. Dostlukları ve sır tutmaları bakidir. Başarı onlarla beraberdir çalışkanlık ve dürüstlük onların ilkelerindendir. Aşk hayatlarında ikilem her zaman vardır o denge bir türlü korunamaz. Yer yer romantiklik beklenirken umulmadık anda duygusallıkta gözlemlenebilir. Her ne kadar gizlemeye çalışsalar da kıskançlık yapılarını gizleyemezler.

Güneş Yengeç Yükselen Akrep

Gözleme dayalı ve analitik düşünme becerileri sayesinde zor görünen birçok işi layıkıyla yapabilirler. Çok çabuk insani ilişkiler kurarlar girdiği her ortamda sevilirler fakat güven konusunda kırmızı çizgileri olan burçtur. Aşk hayatı onlar için koruyucu ve duygusal anaç özelliklerini belirterek ilerler.

Güneş Aslan Yükselen Akrep

Dışarıdan bakıldığında tam bir gurur abidesi olarak görülen bu burçta idealist özellik mevcuttur. İdealleri doğrultusunda inandığı yolda yürümekte vazgeçmeyen yapıları vardır. Elde ettikleri her ne olursa olsun paylaşmayı sevmezler, paylaşımcılık onlara yüklenmemiş bir özelliktir. Dışarıdan yönetmeyi seviyor gibi görünseler de tam tersi yönetilmek hoşlarına gider.

Güneş Başak Yükselen Akrep

Başarıdan ziyade onları harekete geçiren hırsları ve başarılması gerektiğine inandırılan o duygulardır. Fedakarlık sergileyen bu burçlar için dostluğun önemi büyüktür. Zorda kalan herkese el uzatabilirler.

Güneş Terazi Yükselen Akrep

Hayatın her alanı içerisinde başarılı olmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Yaptıkları her işte en mükemmelini ortaya koymayı amaçlarlar. Mantıksal hareket eden terazilerde yükselen akrep etki ederek duygusallıkta devreye girer.

Güneş Akrep Yükselen Akrep

Kıskançlık ve duygusallık beraberinde kişilerde öfke sorununu ortaya çıkar. Başarısızlıklar karşısında kendilerine zarar verebilirler. Başarılı oldukları kadar zarar veren yapıları da vardır. Etki özelliği büyük olan burçlardır. Ellerindeki güçleri ne yönde kullanmaları gerektiği çok önemlidir.

Güneş Yay Yükselen Akrep

Özgürlüğe düşkün yay burçları su ve ateş grubu olarak yükselen akreple karşımıza çıkar. Yay burcundaki esneklik akrep burcuna etki edecektir. Akrepler çok iyi politikacıdır. Cinsellikte iki burçta zirvede olduğu için özgürlükçü ve tutuculuk birleşir.

Güneş Oğlak Yükselen Akrep

İş hayatlarında iki burçta yüksekte olmayı hedefler. Beraber ele alınan bu burçta başarı imkansızdır. Sevmedikleri kişilere karşı ciddiyet ve sertlik söz konusudur. Doyumsuzluk nedeniyle tatmin olamayan bir burç özelliği sergiler.

Güneş Kova Yükselen Akrep

Kovalardaki yenilikçi ve özgürlükçü yanı ile akrebin getirdiği deneyimci özellikler ortaya bir dahi çıkar. Cinsellikte zirveyi yaşayan bir burçtur. Kova burçlarda evlilik en zor mertebe olmakla birlikte eş adayları oldukça kaliteli kişilerdir.

Güneş Balık Yükselen Akrep

İki su burcunun birleşimi bir kişi derinlerde yaşayan bir karakter olarak karşımıza çıkar. Ruhsal boyutta derinleşen ve felsefeye, metafiziğe önem verir. Diğer insanlara göre alınganlıkları daha fazladır. Evlilik kararı zor alınır ve görüşlerini kolay kolay kimseyle paylaşmazlar.

Akrep Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, diğer yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Akrep Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Akrep Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap