İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Youtuber Emre Özkan kimdir? Neden öldü?

Youtuber Emre Özkan ve yanında bulunan kız arkadaşı bir stüdyoda çıkan yangın sonucu hayatını kaybetti. Pek Emre Özkan kimdir?

Youtuber Emre Özkan kimdir? Neden öldü?
+ - 0

Bağcılar’da bir müzik stüdyosunda çıkan yangında Youtuber Emre Özkan hayatını kaybetti. Özkan’ın yanında bulunan kız arkadaşı Nahide Cansu Kovancı’da hayatını kaybetti.

Sabaha karşı 06:00 sularında başlayan yangının elektrik kontağından çıktığı düşünülüyor. Yangını müdahale edip söndüren itfaiye ekipleri 2 kişinin cesediyle karşılaştı. Adli Tıp Kurumu’nun yaptığı inceleme sonucu cesetlerin Emre Özkan ve Nahide Cansu Kovancı’ya ait olduğu ortaya çıktı.

Youtuber olmasının yanı sıra üniversite öğrencisi olan Özkan, İstanbul Arel Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde okumaktaydı.

Youtuber Emre Özkan kimdir?

1993 yılında Samsun’un Havza ilçesinde dünyaya gözlerini açan Emre Özkan, İstanbul Arel Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisiydi. En büyük hedefi bölümünden mezun olup yönetmen olmaktı. Ayrıca 350 bin aboneye sahip bir Youtuber olan Özkan, parodi videoları çekmekteydi.

Gece Gölgenin Rahatına Bak, Bulutlara Esir Olduk, Kalakaldım gibi şarkılara çektiği parodi klipler milyonlarca kez izlendi.

15 Temmuz ile ilgili bir şarkıyı da seslendiren Özkan “O şarkıyı babam yazdı. Tamamen içinden gelerek saf duygularıyla kalemini çalıştırdı ve bana gelip “Bunu bestelemeni istiyorum” dedi. Böylece biz de kendi görüşümüzü göstermiş olduk ailecek. Üstüme düşeni yaptım diyebilirim.” şeklinde konuşmuştu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap