İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni çıkan iPhone XS ve XS Max’ın Türkiye fiyatı ne kadar?

Yeni çıkan iPhone XS ve XS Max’ın Türkiye fiyatı ne kadar?

iPhone XS ve XS Max ön satışta. Apple'ın yeni telefonlarının Türkiye fiyatı online bir mağazanın ön satışa başlamasıyla belli oldu.


Apple’ın yeni telefonları iPhone XS ve XS Max sonunda ön satışa açıldı. Birkaç aydır Türkiye’ye gelmesi beklenen telefonların Türkiye fiyatları Apple Türkiye’nin internet adresinde yer almıyordu. Online bir mağaza telefonları hangi fiyattan satacağını açıkladı. Böylece iki telefonun Türkiye fiyatını da öğrenmiş olduk.

iPhone XS ve XS Max’ın Türkiye fiyatı ne kadar?

ABD’de iPhone XS’e 999 dolar ve iPhone XS Max’a 1099 dolar fiyat biçildi. Bu fiyatlar ise en alt model yani 64 GB depolama alanına sahip modeller için geçerli.

Türkiye’ye geldiğimizde ise fiyat dudak uçuklatacak seviyede. Apple Store’da herhangi bir fiyat görmesek de, bir online alışveriş sitesi telefonların fiyatlarını açıkladı. iPhone XS’in fiyatı 9.899 TL olarak belirlenirken iPhone XS Max 10.999 TL olarak açıklandı. Şimdilik yalnızca 64 GB modelleri ön satışa açıldı. Telefonlar 30 Kasım’da Apple Store’da satışa çıkarken 4 Aralık’ta ise tüm raflarda ve online alışveriş sitelerindeki yerlerin alacaklar.

Bu arada iPhone X’in satış rakamlarından umduğunu bulamayan Apple, iPhone üretimini yeniden arttırma kararı aldığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Bakalım Apple istediği satış rakamlarına ulaşabilecek mi?

Üç farklı renk seçeneğiyle beraber gelecek

Apple’ın yeni telefonlarının hangi renk seçenekleriyle geleceği de belli oldu. Müşteriler 3 farklı renkten birini seçebilecek. Yeni iPhone’lar Altın (Gold), Gümüş (Silver) ve Space Grey (Uzay Grisi) renk seçenekleriyle satılacak.

Yorum Yap

Yorum Yap