İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını genellikle oldukça sakin ve duygusaldır. Aynı zamanda etrafında bulunan kişiler tarafından anlaşılmayı bekler. Ancak etrafındaki kişilerin onu anlamasını beklerken bazen kapıldığı karmaşık duyguların farkında olmayabilir.

Bu doğrultuda da insanlar tarafından anlaşılamaz ve anlaşılamamaktan dolayı yakınır. Yengeç burcu kadınları aynı zamanda oldukça romantik ve aynı derecede kırılgan bir yapıya da sahiptir. Hiç kırılmaz gibi düşünülen şeylere bile kırılabilirler.

Ancak aynı zamanda yaptıkları romantik davranışlar ve jestler ile karşı tarafın oldukça dikkatini de çekerler. Geçmişten kopmak yengeç burcu kadını için imkansız gibidir. Genellikle geçmişte yaşadıklarını unutmazlar ve sürekli olarak geçmişe dönebilirler. Yengeç burcu kadınının en belirgin özelliği ise evcimen olmasıdır.

Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriYengeç Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı 

Yengeç burcu kadını yapısı gereği oldukça kırılgandır. Bu da aşk hayatında bazı etkilere sebep oluyor. Yengeç burcu kadını bir erkeğe kendini kolaylıkla teslim edemez ve ilişkisinde oldukça temkinli hareket eder. Aldatılma konusunda büyük endişelere sahiptir. Yengeç kadını ile birlikte olmak isteyen bir erkeğin güven konusunda oldukça zorlu yollardan geçeceğini söylemek doğru olur.

Ancak bir erkeğe güvenip kendisini teslim ettiğinde ise oldukça mutlu bir evlilik yaşanır. Yengeç kadını birlikte olduğu erkeği, onun hayatına neşe ve güzellikler katarak sürekli olarak mutlu eder. Aynı zamanda birlikte olduğu erkeği mutlaka özel ve tek olarak görür. Bu erkeğe de özel ve tek olduğunu hissettirmekten hoşlanır.

Yengeç Burcu Kadını -cinsellik

Yengeç burcu kadınının romantizme düşkünlüğü bir erkek ile cinsellik yaşarken de muhteşem bir uyum yakalanmasına neden olur. Eşsiz bir cinsel birliktelik yaşanacağı kesindir. Birlikte olduğu erkek için cezbedici davranmaktan, dikkat çekmekten asla çekinmez. Ancak yönetimin elinde olması hoşuna gider. Karşı tarafa kontrolü vermeyi yalnızca kendisi isterse yapar.

Genel olarak kontrol eden tarafın kendisi olduğundan emin olmak ister. Farklı arzuları ve istekleri bulunur. Cinsellik yengeç burcu kadını için en az romantizm kadar önemlidir. Bir ilişkide cinselliği olmazsa olmaz olarak görürler. Ancak cinsellik yaşamak için istemedikleri bir birliktelik içerisine girmezler. Yani duygusal olmayan bir ilişkide bulunmazlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Evcimen ve Sıcak: Yengeç burcu kadını sıcak ilişkileri, insanlar ile içli dışlı olmayı çok sever. Ancak bu sıcak ilişkileri kapalı ortamlarda, hatta mümkünse evde yaşamayı tercih eder. .

Özel Hissettirilmek:  Yeni duygular tatmaktansa geçmişi ile yaşamayı tercih ederler. bu nedenle yengeç burcu kadınının aşık olması oldukça zordur. Ancak bir erkek tarafından özel hissettirilir ve istediği güveni elde ederse yavaş yavaş kendisini ilişkinin içerisine bırakır.

Romantik: Yengeç burcu kadını ile birlikte olacak erkeğin romantik olması şarttır. Kendisine sürprizler yapılmasını ve şaşırtılmayı çok sever. Güzel sözlerden çok hoşlanır ve sık sık romantik sözcükler duymayı da ister. Ederine bakmadan hediyeleri çok severler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Yengeç burcu kadınının asla küs kalamayan bir yapısı vardır. Ancak aynı zamanda yapılan hataların hiçbirini unutmaz. Kendisinin güveninin sarsılması durumunda geri toplanması neredeyse imkansızdır.

Aynı zamanda yeni duygular tatmak onları korkutur. Sabit, heyecansız ve samimiyetsiz ilişkilerden hiç hoşlanmazlar. Sevdikleri erkeği yanlarında isterler. Kendisi ile ilgilenilmemesi durumunda direkt olarak kuruntu oluştururlar.

Aldatılma korkuları sebebiyle sürekli olarak hayatında olan erkeği sorgulamaya meyillidirler. Yengeç burcu kadını ile ilişki içerisinde olmayı düşünen tüm erkeklerin mutlaka güven konusunda dikkatli olması gerekiyor. Aksi taktirde yengeç burcu kadını hayatında güvenmediği birini asla barındırmaz ve mümkün olan en kısa sürede hayatından çıkarır.

Yengeç Burcu Kadının Uyumlu Olduğu Burçlar?

Boğa Burcu Erkeği
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022
Balık Burcu Erkeği
Balık Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Akrep Burcu Erkeği
Akrep Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Yengeç Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Yengeç burcu kadınının hediye zevki oldukça zariftir. Kendisine alınabilecek hediyelerin de aynı oranda özenle seçilmiş ve özel olmasını talep eder. Düşünülmeden alınmış yada anlam ifade etmeyen hediyelerden hoşlanmazlar. Onlar için tüm hediyelerin bir anlamı yada hatırası olması gerekir. Yengeç burcu kadınına alınabilecek hediyeler şunlardır:

  • Anı fotoğrafları ile doldurulmuş bir albüm
  • Ev için alınmış dekoratif ürünler
  • Şiir kitapları
  • İnci bir kolye

Bunların haricinde saksıda çiçeklerin hediye edilmesinden de oldukça hoşlanırlar.

Yengeç Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap