İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Yengeç Burcu Erkeği.docx
+ - 0

Nazik ve insana değer veren bir özelliğe sahip olan yengeç burcu erkeği, kimseyi kolay kolay kırmak istemez. Bu nedenle oldukça kibar ve düşüncelidir. Yalanı hiç ama hiç sevmezler. Hatta yalan söyleyen birinden tiksinirler. Yalan, onlar için soğuma sebebidir. Dürüstlüğü kendine ilke edinen yengeç burcu erkeği, bu özelliğe sahip insanları hayatına alır. Her zaman her yerde dürüstlüğü ve doğruluğu savunurlar.

Romantiklik konusunda sınır tanımayan bir burçtur. Yengeç erkeği, yuvarlak yüzlü ve uzun boyludur. Gözleriyle dikkat çeken biridir. Yengeç erkekleri, kendilerine oldukça fazla güvenir. Ayrıca çok iyi giyinirler. Bu nedenle modayla ilgilidirler. Birini kırmamak için ekstra özen gösterirler. Bu hassas tavırları sayesinde herkes tarafından sevilebilirler. Yengeç burcu erkeği, ağır başlıdır.

Çocuksu hareketlerden her zaman uzak durur. Ancak yeri geldiği zaman çocuklaşmayı da çok iyi bilir. Ağır başlı olması, kadınları etkilemesine neden olan en temel durumlardandır. Yengeç erkeğinin hayatında olan herkes değerlidir. O değer vermediği bir insanı hayatına sokmaz. Kıymet bilir, sever ve sayar. İnsanlara hemencecik güvenir. Hatta yeni tanıştığı insana bile anında güvenir. Ancak bu durum bazen ona hayal kırıklığı yaşatabilir. Her insana güvenmemesi gerektiğini bilse de bu özelliğine karşı koyamaz.

Genel ÖzellikleriYengeç Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik  Alınabilecek Hediyeler

Yengeç Burcu Erkeği.docx

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı -Nasıl Tavlanır?

Aşkta mükemmellik arıyorsanız, yengeç burcu erkeği tam da bu kişidir. Çünkü mükemmel şekilde aşk yaşar ve yaşatır. Romantik yapısını aşkta da belli eder. Aşkını sürekli dile getirir. Bunun için ağzında iltifatlar eksik olmaz.

Sevdiği kadına her fırsatta güzel cümleler kurar. Aşık olduğu zaman huzur vermekten başka bir şey yapmaz. Onunla olmak, gerçekten huzurdur. Yengeç burcu erkeği, biraz anne kuzusudur.

Bu nedenle aşık olduğu kadının annesi ile anlaşması çok önemlidir. Yani yengeç burcu erkeğini tavlamanın yolu annesinden geçer. Onu tavlamak istiyorsanız, önce annesinin kalbini kazanmanız gerekir. Yengeç erkeği tavlamanın bir diğer yolu ise samimi olmaktır. Eğer duygularınızda samimi değilseniz, boşuna yengeç burcu erkeğine yanaşmayın. Çünkü samimi biri olmadan onu tavlamanız imkansızdır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Sadakat: Yengeç burcu erkeğinin ilişkisinde yalan olmamalıdır. Erkeğine sadık ve fedakar olmayan bir kadını sevmezler. Güven almadıkları biriyle ilişki yürütmezler.

Beceri: Beceriklilik, zekilik ve akıllılık özelliklerine sahip kadından hoşlanırlar. Her koşulda kendisini bırakmayan, ona sahip çıkan ve onunla olmak için elinden geleni yapan kişiyle ilişki içinde olurlar.

Muhabbet: Telefonda mesajlaşmayı, konuşmayı çok sevmeseler de, yüz yüzeyken çenesi düşük ama boş konuşmayan kadınlardan hoşlanırlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Yengeç burcu erkeğinin hayatta hiç sevmediği şey, yalandır. Yalanı ilişkisine asla sokmaz. Yalanla yürütülen bir ilişkinin samimiyetine inanmaz. Sevdiği kadının derli toplu, temiz ve hanımefendi olmasını ister. Bu durumun aksini yapan kadından hiç hoşlanmaz. Konuşmasını bilmeme, saygısız olma, ilgisizlik yapma gibi durumlar yengeç burcu erkeğinin hoşuna gitmez.

Yengeç burcu erkeğinin uyumlu olduğu burçlar şunlardır:

Balık Burcu Kadını
Balık Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Oğlak Burcu Kadını
Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Başak Burcu Kadını
Başak Burcu Kadını Özellikleri
Akrep Burcu Erkeği
Akrep Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Bunlar, yengeç burcu erkeğinin en fazla anlaştığı burçlardır.

Yengeç Burcu Erkeği -Cinsellik

Yengeç burcu erkeği, bu konuda çok fazla değişkendir. Cinsellik düşüncelerinde bazı zamanlar çıkmaza girebilirler. Uyum sağladıkları zaman oldukça harika bir cinsel yaşam geçirebilirler. Ancak uyum sağlamadıkları bir kadınla cinsellikleri başarısız olur. Cinsel hayatlarını genellikle kadına göre yönlendirirler.

Bu nedenle kadın ne isterse o olur. İlişki yaşamak istediği kadın ile bir bütün olmayı çok fazla ister. Evlenmeden cinsel ilişki yaşamak istemezler. Ancak bu durum her yengeç burcu erkeği için geçerli değildir. Yengeç burcu erkeğini cinsellikte etkileyecek en önemli şey, yumuşak tavırlar sergilemektir. Yengeç erkeğine nasıl tavırlar sergilemeniz gerektiğini bilirseniz, cinsellikte başarı elde edersiniz. Özellikle de yengeç erkeğinin önem verdiği hususlara parmak basmanız gerekir.

Yengeç Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Yengeç burcu erkeğine alınabilecek hediyeler şunlardır:

  • Çerçeve
  • Fotoğraf albümü
  • Gemi tasarımı
  • Yelkenli gemi
  • Yemek tarifi kitabı
  • Nevresim Takımı

Gibi hediyeler alınabilir. Yengeç burcu erkeği, en fazla beyazı sever. Bundan dolayı alacağınız hediyenin rengi beyaz olursa yengeç burcu erkeğini daha fazla etkileyebilirsiniz.

Yengeç burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap