İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Yay Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yay Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yay Burcu Kadını

Ateş grubu içerisinde yer alan yay burcu, oldukça değişken bir yapıya sahiptir. Yay burcu olanların sürekli değişkenlik yaşaması bu nedendendir. Yay burcu kadını son derece yeteneklidir. Ayrıca mükemmel bir zekaya sahiptir. Daha çok felsefeye ilgi duyarlar. Bu nedenle sürekli araştırma ve sorgulama halindedirler. Son derece iyimser olurlar. Bunun yanı sıra yardımseverlikleri ile de tanınırlar. Yay burcu kadını, geçmişten ders çıkarmayı çok iyi bilir. Yay burcu kadını, son derece mükemmel bir vücut yapısına sahiptir. İncecik vücudu ile oldukça dikkat çeker. Zarif bir görünümleri vardır. İnsanları cezbedici bir gülüşleri olur. Bu gülümsemeyi her yerde kullanmayı çok iyi bilirler. Pratik, çalışkan ve çok yönlüdürler.

Yay Burcu Genel ÖzellikleriYay Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını, karşı cinse karşı oldukça iyi hareket eder. Bu hareketlerinden dolayı onları etkileme konusunda bir uzmandır. Yay burcu kadının kendine aşık edemeyeceği erkek yoktur. Yay burcu kadını, aşkı dibine kadar yaşar. Yay burcu kadını, zor elde edilir. Bu nedenle yay burcu kadınını kendinize aşık etmek için baya çaba sarf etmeniz gerekir. Aşklarını oldukça sıcakkanlı bir şekilde yaşarlar. Sevecen yapıları sayesinde aşk hayatları pozitif geçer. Romantik, enerjik ve ateşli olurlar. Aşk hayatlarında dürüstlüğü çok severler. Bu nedenle yalan olan bir ilişkiden her zaman uzak dururlar. Aşk hayatlarında son derece açık sözlüdürler. Bu açık sözlülük, partnerlerine bazı durumlarda zorluk çıkarabilir.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu kadını ilişkilerinde ilk olarak dürüstlükten hoşlanır. Karşısındaki kişinin ona her zaman dürüst olması önemlidir. Güven duyulan bir ilişki, yay burcu kadını için her şeyden önemlidir. Bu nedenle güven ve dürüstlük, yay burcu kadının bir ilişkide en fazla sevdiği kavramlardandır. Partneri ile gezmeyi oldukça fazla sever. Onunla birlikte keşif yapmaktan hoşlanır. Romantik durumları oldukça fazla sever. Partnerinin onunla sürekli ilgilenmesinden hoşlanır. Partnerinin ona ufak sürprizler yapmasından da hoşlanır. Partneri ile sohbet etmeyi çok sever. Birlikte çeşitli aktiviteler yapmak, yeni yerler keşfetmek ve kendini özel hissettirecek şeyler yapmak, yay burcu kadınının ilişkide çok fazla hoşlandığı şeylerdir. Yay burcu kadını bir parteriniz varsa onu memnun etmek kolaydır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Yay burcu kadının ilişkide sevdiği şeyler kadar sevmediği şeyler de vardır. Yay burcu kadını yalanı kesinlikle sevmez. Partnerinin ona yalan söylemesi, ilişkilerinin bitmesine neden olur. Bu nedenle yalanı, kesinlikle ilişkilerine sokmaz istemezler. Yay burcu kadını özgürlüğü sever. Bundan dolayı partnerinin ona karışmasından hoşlanmaz. Kendi kararlarını kendi başına almayı severler. Kendi kararlarına saygı duymayan bir partnerden hoşlanmazlar. Bu nedenle ilişkide anlayışsızlığa asla yer vermek istemezler. Yay burcu kadını, kısıtlanmayı hiç ama hiç sevmez. Aynı zamanda aşırı kıskançlık durumlarından da hoşlanmaz. Yay burcu kadını aldatılmayı asla sevmez. Aldatan bir partnerle olmaktan hoşlanmazlar. Bu nedenle eğer yay burcu bir kadınla partnerseniz, ona sadık kalmayı bilmeniz gerekir.

Yay Burcu Kadının Uyumlu Olduğu Burçlar?

Koç Burcu Erkeği
Koç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Aslan Burcu Erkeği
Aslan Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Kova Burcu Erkeği
Kova Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Başak Burcu Erkeği
Başak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Yay Burcu Kadını -Cinsellik

Yay burcu kadını, oldukça romantik ve ateşlidir. Cinsel hayatında tutkulu bir davranış sergilerler. Eğer karşısındaki kişiyi kesin olarak mutlu edemezse bunu başarısızlık olarak kabul eder. Yay burcu kadını, cinselliğe önem verir. İltifatlara karşı ilgilidir. Bu nedenle yay burcu kadını bir partneriniz varsa ona iltifatlar yağdırmaktan geri durmayın. Yay burcu kadını cinsellik konusunda net davranır ve dediğini yaptırır. Cinsellik konusunda her türlü yeniliklere açık bir özelliğe sahiptir.

Yay Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Yay burcu kadınına alınabilecek hediyeler şunlardır:

  • Sportif kıyafetler
  • Pusula
  • Valiz
  • Kitap

Gibi hediyeler alınabilir.

Yay burcu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz: 

Önerilen Yazı
Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yay Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap