İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Yay Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Yay Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

featured

Yay burcu erkeklerinin hayatlarının merkezinde “yeni” kelimesi vardır. Hayatlarını yeniliklerle doldururlar. Yeni ortamlar, yeni işler, yeni arkadaşlar, yeni yerler onların yaşamlarında büyük yer kaplar. Seyahat etmeyi çok severler. Seyahatler onların hayallerini oluşturur.

Burçlar arasında özgürlük ve bağımsızlık arayışı içinde olan burçtur. Özgürlüklerinin kısıtlanacağını hissettikleri an bambaşka birine dönüşür, gerilir ve agresif bir hal alırlar.
Keşfetmeyi severler. Bu yeni bir yer, onlara gizemli gelen bir insan, bir oyun olabilir. Yeni keşiflerde yakın çevrelerindeki insanların onları takip etmelerini isterler. Yani bu keşiflerini paylaşmaktan hoşlanırlar.
Arkadaş canlısıdırlar. Arkadaşlarına karşı vefalı, öz verili ve fedakar bir tavır sergilerler. Genelde arkadaşlıkları uzun ömürlüdür. Okul ve iş hayatlarında çok disiplinlidirler. Bu da onların kariyerlerinde başarılı olmalarını ve mevki sahibi olmalarını sağlar. Aynı zamanda çalışmayı seven bir burç olduklarından iş hayatları son derece aktiftir.
Genel Özellikleri Yay Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı – Nasıl Tavlanır?

Çok duygusal oldukları söylenemez. Kendilerini duygularına kaptırmazlar. Bu yüzden ciddi ilişki yaşamaları zordur. Ciddi ilişki yaşayabilmeleri için zamana ve onları gerçekten etkileyecek kadına rastlamaları gerekir.
Hoş görülü, çok duygusal yapıda olmayan ve yeniliklere açık kadınlarla mükemmel bir aşk hayatları olabilir. İyi arkadaş olabilecekleri, her şeyi paylaşabilecekleri, mantıklı kadınlarla uzun ömürlü ilişkiler yaşarlar.
Aşk hayatlarında her zaman dürüsttürler. Karşılarındaki kadından da bunu beklerler. Aşka dair duygularını ve düşüncelerini açık sözlülükle ifade ederler. Beklentilerini sıralamaktan kaçınmazlar. Partner ya da eşlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Yeni olan her şeyden hoşlanır ve ilgilenirler. Yenilikler ve büyük değişimler onları mutlu eder. Açık görüşlü, rahat ve modern kişilerle zaman geçirmeyi severler. Farklı aktiviteler yapmaktan hoşlanırlar. Bazen tırmanış bazen tenis oynamak onlara heyecan verebilir. Heyecanı yüksek her aktiviteye açıktırlar.
İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?
Bağımsızlıklarına bağlı oldukları için kesinlikle kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Kıskançlık, hesap sorma gibi baskıcı tutumlardan nefret ederler. Kendilerini beğenirler. Bu nedenle çok eleştiriye ve yargılamaya gelemezler. Bu durumlarda aniden öfkelenebilirler. Monoton ve tekdüze olan hiçbir şeyden hoşlanmazlar. Bu tür ortamlar ve kişilerden uzak dururlar.

Uyumlu Olduğu Burçlar

Önerilen Yazı
Koç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Aslan Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Kova Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yay Burcu Erkeği – Cinsellik

Yay burcu erkeğinin maceraperestliği cinsellik hayatında da yoğundur. Yay burcu erkekleri sevgilerini cinsellikle ilişkilendirirler. Sevgiyle bağlı olduğu insanla harika bir cinsel yaşamları olur. Tutkuludur. Bu tutkuyu karşı tarafa hissettirme konusunda başarılıdır.
Son derece açık fikirli ve yeni deneyimlere hazırdır. Cinsel hayatını dolu dolu yaşamayı sever. Yatak odasındaki değişiklikler, renkler ve dekoratif nesneler onun heyecanını artırır.

Yay Burcu Baba ve Erkek Çocuğu

Bu burcun babalarının en belirgin özellikleri çocuklarına olan düşkünlükleridir. Çocukları için her fedakarlığa hazırlardır. Çocukları için durmadan çalışır, emek verir ve çabalarlar. Bundan asla gocunmazlar.
Özgürlüklerine çok bağlı olsalar da çocuk sahibi olduktan sonra özgürlüklerinden anında vazgeçerler. Onlar için ilk sırayı çocukları alır. Çocuklarıyla birlikte olmak, zaman geçirmek ve onları mutlu etmek isterler. Aynı zamanda her zaman anlayışlı, öz verili ve arkadaş olmayı bilen bir babadır.

Yay burcu erkek çocukları için hayat bir eğlencedir. Konuşmayı erken dönemde öğrenirler. Merak duyguları bir hayli fazladır. Her şeyi merak ederler ve sorularıyla didiklerler. Her ne kadar yapılmaması gereken bir şey de olsa yay burcu erkek çocuğu aklına koyduğunu yapar.

Yay Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Yay burcu erkekleri hediyeler konusunda oldukça dikkatlidir. Bu yüzden hediye seçimi de zordur. Yay burcu erkeğine alınacak en güzel hediyeler arasından; kara kalem tablo, hatıra konsept kutusu, özel kupalar tercih edilebilir. Canlı renkleri severler. Bu yüzden hediyelerin renkleri canlı renklerden tercih edilmelidir. İnce zevklere hitap eden hediyeler onları mutlu eder.

Yay burcuyla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Yay Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yay Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap