İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Whatsapp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Geri Alınır? 2021- 2022

Whatsapp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Geri Alınır? 2021- 2022

Whatsapp'ta Silinen Mesajlar Nasıl Geri Alınır? 2021- 2022

Tüm dünyada aktif olarak kullanılan iletişim programı olan WhatsApp, gün geçtikçe farklı özellikler sunuyor. WhatsApp programı kendini geliştirerek farklı konularda güncellemeler yapabiliyor. Özellikle en çok sorun yaşanan noktalar detaylı olarak incelenerek düzeltiliyor. WhatsApp gün içerisinde herkes tarafından iletişim için kullanılan bir uygulamadır. Atılan mesajlar göndericiler tarafından yanlışlıkla silinebiliyor. Silinen mesajlar bazı yöntemler kullanılarak geri getirilebiliyor. Mesajların geri getirilme şartları tamamen WhatsApp tarafından belirleniyor. Whatsapp’da silinen mesajlar nasıl geri alınır? sorusuna oldukça kolay cevaplar verilebiliyor.

Android Telefonlarda

Android cihazlar günümüzde çok kullanılan cihaz türleridir. WhatsApp android cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Android cihazlarda kullanım sağlayan kullanıcılar bazı nedenlerden dolayı mesajları silebiliyor. Silinen mesajlar her ne kadar önemsiz görünse de kişiler tarafından daha sonra görülmek istenebiliyor. Android cihaz sahipleri WhatsApp üzerinden sildiği mesajları tekrar okumak için birçok yöntemi uygulayabiliyor. Eski whatsapp konuşmaları kolayca bazı yöntemlerle görülebiliyor.

Android cihazlarda silinmiş WhatsApp mesajını getirme işlemi şöyledir;

 • Cihazlardan mevcut WhatsApp uygulamasını silin.
 • WhatsApp uygulamasını tekrar yükleyin.
 • Giriş yapın ve numaranızı girin.
 • Giriş yapılınca sohbet geçmişinin tekrar yüklenip yüklenmeyeceği sorusuna evet cevabını verin.

İşlemler eksiksiz olarak yapılması durumunda silinen tüm WhatsApp mesajları android cihazlarda aktif olarak görülebilecektir. Kullanıcılar silinen mesajları tekrar görüntüleyerek ulaşabilir.

İos Telefonlarda

İos cihazlarında kullanılabilen WhatsApp uygulamasında yanlışlıkla mesajlar kullanıcılar tarafından silinebiliyor. Uygulanacak olan bazı yöntemlerle silinen mesajalar İos cihazlarına geri getirilebiliyor. İos telefonlarda silinen mesajlar için yöntemlerin doğru uygulanması gerekiyor.

İos telefonlarda Whatsapp’ta silinen mesajları geri getirme yöntemi şöyledir;

 • Whatsapp uygulamasını telefondan tamamen silin.
 • App Store’den tekrar Whatsapp uygulamasını kurun.
 • WhatsApp uygulamasını açın ve numaranızı girin.
 • Eski mesajların yüklenmesi sorusuna evet cevabını verin.

Yapılan mesajları geri getirme işlemleri sonrasında silinen tüm mesajlar anlık olarak Whatsapp sohbet ekranına yüklenecektir. Her İos telefon sahibi yaptığı kısa işlemlerle silinen mesajlarına kolayca ulaşabilir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap