İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Wes Anderson’ın Filmine Yeni İsimler!

Wes Anderson’ın Filmine Yeni İsimler!

Wes Anderson'ın Filmine Yeni İsimler öne çıkan görsel

Benedict Cumberbatch, Ralph Fiennes, Dev Patel ve Ben Kingsley Wes Anderson’ın yeni filminin kadrosuna dahil oldular. The French Dispatch,The Grand Budapest Hotel, The Moonrise Kingdom gibi bağımsız yapımları ile öne çıkan ünlü yönetmen Wes Anderson, Netflix için hazırlayacağı yeni projesini duyurmuştu. Anderson, Roald Dahl‘ın kitabı The Wonderful Story of Henry Sugar‘ı sinemaya aktaracak.

Benedict Cumberbatch
Benedict Cumberbatch

Başrolde ise Benedict Cumberbatch olurken Ralph Fiennes, Dev Patel ve Ben Kingsley gibi isimler ona eşlik edecek. İlk basımı 1977’de yapılan The Wonderful Story of Henry Sugar and Six More, İngiliz yazar Ronald Dahl’ın çocuklar için yazdığı yedi hikayeden oluşuyor. Cumberbatch, yapımda kitaptaki öykülerin baş karakteri olan Henry Sugar’ı oynayacak.

Ralph Fiennes
Ralph Fiennes

Bu film, Wes Anderson‘ın  “Fantastic Mr. Fox”dan sonra filme uyarladığı ikinci Roald Dahl uyarlaması olacak gibi görünüyor. Noah Baumbach‘ın Anderson ile beraber senaryosunu yazdıkları “Fantastic Mr. Fox” filmi Oscar‘da En İyi Animasyon kategorisinde aday olmuştu.

Ardımızda bıraktığımız senede Netflix, Roald Dahl‘ın eserlerinin haklarını satın alarak bir adım atmıştı. Nasıl bir film olacak hep birlikte göreceğiz.

Önerilen Yazı
2021 Yılının En İyi Filmleri
Yorum Yap

Yorum Yap