İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Vio Sensei (Aşkın Mert Salcıoğlu) kimdir? Neden öldü?
Trendlerdeki Yazı

Vio Sensei (Aşkın Mert Salcıoğlu) kimdir? Neden öldü?


Son zamanlarda Türk Rap dünyası çok zor günlerden geçiyor. İlk olarak uyuşturucu maddeye özendirdiği gerekçesiyle tutuklanan Ezhel’in ardından aynı sebeple Khontkar ve Young Bego’da tutuklanmıştı. Gelişmelerin ardından tek bilek rap dünyası genç sanatçı Vio’nun ölüm haberiyle büyük şok yaşadı. Tanıyan tanımayan genç yaşında ölümüyle herkesi üzen Vio kimdir? Vio neden öldü?

Vio (Aşkın Mert Salcıoğlu) kimdir?

Rap camiasında efendiliği ve dürüst kişiliğiyle tanınan Aşkın Mert Salcıoğlu 2000 yılında dünyaya geldi. Geçtiğimiz günlerde 18 yaşına yeni giren Vio, küçüklüğünden beri ilgi duyduğu rap müziğiyle ilk ilköğretim yıllarında uğraşmaya başladı. Genç yaşında yazığı sözlerle ciddi hayran kitlesine ulaşan Vio, Türkçe Rap için gelecek vadeden genç bir sanatçıydı. Aşkın Mert Salcıoğlu’nun bağlı olduğu M.O.B Entertainment’in yaptığı açıklamaya göre Salcıoğlu, dün gece kalbi durmuş şekilde acil servise getirildi. Ne yazık ki acil serviste yapılan müdahaleler yeterli olmadı. Vio akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

Genç sanatçının cenazesi (01.6.2018 Cuma) öğle namazında Beylikdüzü Kavaklı Camiisinden kalkacaktır. Konuneydi ailesi olarak merhumun ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Vio’nun ardından ünlü rap sanatçıları bu paylaşımları yaptı;

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. _avatar

    Nerede yatıyor haberiniz var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir