İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Valoranta Yeni Kan – Yeni Ajan Chamber

Valoranta Yeni Kan – Yeni Ajan Chamber
+ - 0

Riot Games’ in Haziran ayında piyasaya sürmüş olduğu Valorant oyunu, günümüzde tüm dünyada popülerliğini devam ettirmektedir. Oyun harita ve karakter azlığından kurtulmaktadır. Riot Games geçtiğimiz zamanlarda oyuncuların dikkatini çeken bir video yayınladı.

Yayınlanmış olan videoda Chamber karakterinin bilgileri ve yetenekleri tanıtılmış yeni karakter görülmektedir. Son güncellemeleri ile oyuncularını gayet memnun etti. İsmi Chamber olan bu Fransız kökenli karakter, klasik tarzı ve güzel görünüşü ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kendisine ait silahları ile kendi açısından ekonomik bir karakterdir.

Yeni Ajan Valorant Chamber

 

Chamber Yetenekleri

Chamber gözcü bir karakter olduğu için takım arkadaşlarına çok fayda sağlamaktadır. Düşmanları çaresiz ve güçsüz chamber yetenekleri bulunmaktadır. Chamber’ ın birbirinden güçlü 4 adet yeteneği bulunmaktadır. Kendine özgü 2 adet silahı bulunmaktadır. 2 silahtan birisi keskin nişancı tüfeği ve birisi tabanca olmak üzere 2 adet silah birbirinden güçlüdür.

C Yeteneği – Kartvizit

Yere yerleştirdiği c yeteneği bir tuzaktır. Uzaktan düşmanları tarayabilecektir. Bir düşman tuzağa yakalandığında geri sayımı başlatarak devreye girmektedir. Aktif olan tuzak bulunduğu bir kısım bölgeyi sarsarak düşman rakipleri yavaşlatmasını sağlamaktadır. Bu c yeteneği menziline giren düşmanların yavaş kalan adımları ile takımınızdaki oyuncular daha iyi pozisyon alıp rakibi etkisiz hale getirebilmektedir.

E Yeteneği – Buluşma

Ajan Chamber’ ın e yeteneği sayesinde bir noktadan bir noktaya ışınlanmasını sağlar. Bu yetenek rakiplere karşı oldukça hızlı olmasını sağlamaktadır. Ajan ışınlanma noktası yanındayken diğer yerleştirdiği noktaların bulunduğu bölgeye ışınlanmaktadır. Bu yerleştirmiş olduğumuz noktaları yerlerinden alıp başka bir noktaya yerleştirilebilmektedir. Rakiplerin arkalarına ışınlanmak rakipler açısından kafa karışıklığına neden olup size ve takım arkadaşlarınıza kolaylık sağlar.

Q Yeteneği – Kelle Avcısı

Bu q yeteneği ile birlikte Chamber kendisine bir tabanca kuşanmaktadır. Rakiplere büyük hasarlar veren bu yeteneğin mermileri belli bir sayıda olmaktadır. Kuşandığı silahın uzaktaki rakipleri daha net görmek için ve daha isabetli atışlar yapabilmek için sağ tık ile dürbünü açılabilmektedir. Bu sayede düşmanlara daha isabetli ve güzel vuruşlar yapılabilmektedir. Bu tabancanın her mermisi 100 para değerindedir.

X Yeteneği – Keskin Tarz

Ajan x yeteneği sayesinde kendisine bir adet keskin nişancı tüfeği kuşanır. Bu x yeteneği yani tüfek rakiplere isabet ettirilen tek bir atışta rakiplerin ölmelerini sağlamaktadır. Keskin nişancı tüfeği ile öldürülen rakibin çevresini kapsayan bir alan oluşmaktadır. Bu yavaşlatma alanı rakibin takım arkadaşlarını etkileyen ve yavaşlatan bir alandır. Bu alandan çıkması oldukça zordur ve içinde kalan rakip düşmanı avlamak daha kolaylaşmaktadır.

Ajan Rehberlerimize Göz Atmayı Unutmayın:

Valorant’ta Jett İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
Valorant’ta Jett Ile Nasıl Oynanır? Jett Rehberi, Tüm Hileleri ve Püf Noktaları

Valorant Viper İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
VALORANT Viper Nasıl Oynanır? Taktikleri, Yetenekleri ve Viper Hikayesi

Valorant’ta Raze İle Nasıl Oynanır?:

Önerilen Yazı
Valorant’ta Raze İle Nasıl Oynanır? Raze Rehberi

Valorant Phoenix İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
VALORANT Phoenix Nasıl Oynanır? Phoenix Ultisi ve Tüm Yetenekleri

Valorant Sage İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
Valorant Sage Nasıl Oynanır? Sage Taktikleri

Valorant Chamber İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
Valorant Chamber Nasıl Oynanır? Chamber Özellikleri ve Chamber Nereli? Chamber Hikayesi

Valorant Reyna İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
Valorant Reyna Nasıl Oynanır? Reyna Taktileri ve Özellikleri

Valorant Sova İle Nasıl Oynanır? 

Önerilen Yazı
Valorant Sova İle Nasıl Oynanır? Sova Replikleri ve Sova Taktikleri

Valorant Yoru İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
Valorant Yoru İle Nasıl Oynanır? Yoru Nereli? Yoru Hikayesi ve Yetenekleri

Valorant Neon İle Nasıl Oynanır?

Önerilen Yazı
Valorant Neon Nasıl Oynanır? Neon Nereli?

Valorant Astra İle Nasıl Oynanır? 

Önerilen Yazı
Valorant Astra Nasıl Oynanır? Astra Özellikleri ve Yetenekleri Nelerdir?

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap