İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Weeknd’in Dawn FM Albümü Yayınlandı!

The Weeknd’in Dawn FM Albümü Yayınlandı!

The Weeknd’in Dawn FM Albümü Yayınlandı öne çıkan görsel

Günümüzde en çok dinlenen şarkıcılardan birisi olan The Weeknd, yeni albümü Dawn FM’i 7 Ocak’ta yayınladı. Yayınlanan albümde sıradışı isimler bulunuyor. Bu isimler arasında en öne çıkan kesinlikle usta oyuncu Jim Carrey. Weekend ve Carrey aslında komşular da zaten. Quincy Jones, Lil Wayne, Oneohtrix Point Never ve Tyler, The Creator da albümdeki isimler arasında yer alıyor.

The Weekend

Ünlü şarkıcı ardında bıraktığımız Ağustos ayında albüme ait ilk solosu Take My Breath’i dinleyenlerine sunmuştu. The Weeknd albümünü “yeni bir ses evreni” olarak tanımlıyor. Yayınlanan tanıtım videosu çok konuşuldu. Jim Carrey’in seslendirdiği albüm trailer’ı bir çok kişi tarafından övgüyle bahsedilmeye başlandı. Videoyu buradan izleyebilirsiniz;

Yaptığı bir açıklamada The Weeknd Dawn FM albümünü şöyle anlatıyor:

“Albümün dinleyici gibi, öldüğünü hayal edin. Ve her zaman trafikte sıkışıp tünelin sonunda ışığa ulaşmayı beklemek gibi olacağını hayal ettiğim bu araf durumuna sıkışıp kaldığınızı… Ve siz trafiğe takılırken, arabada çalan bir radyo istasyonu var ve bir radyo sunucusu sizi ışığa yönlendiriyor ve diğer tarafa geçmenize yardımcı oluyor. Bu yüzden kutlama hissi verebilir, kasvetli gelebilir, ancak nasıl hissettirmek isterseniz, ama benim için şafak budur.”

Albüm şimdiden üst sıralara çıkmayı başardı. Bakalım bizleri daha neler bekliyor…

Önerilen Yazı
İnsanlar Neden Sevişir?
Yorum Yap

Yorum Yap