İlginizi Çekebilir
ben-fero-kimdir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

The Silent Sea 2.sezon Olacak mı? Ne zaman?

The Silent Sea 2.sezon Olacak mı? Ne zaman?
+ - 0

Güney Kore yapımı Netflix dizisi The Silent Sea ardımızda bıraktığımız 2021 yılının son haftasında seyircilerle buluştu ve çok geçmeden popüler olmayı başardı. Macera, Dram ve Gizem türüne sahip dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Dizide Gong Yoo, Bae Doona, Lee Joon, Heo Sung-tae ve Lee Moo-saeng gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin yayınlanan ilk sezonunu severek izleyen ve hemen bitiren izleyenler yeni sezonu iple çekiyorlar.

The Silent Sea 1

The Silent Sea Konusu

Yapım günümüzden uzak bir gelecekte, dünyanın yiyecek ve su kıtlığı çektiği bir dönemde geçiyor. Yoon Jae, uzay ekibinde bir askerdir ve tehlikeli Ay görevi için Ji An ile birlikte takıma katılır. Keşif amaçlı yola çıkmış bu grup uzay ekibi Ay’da bulunan terk edilmiş eski bir araştırma tesisine giderler. Amaçları tesisten bilinmeyen bir örnek toplamaktır fakat bu görev oldukça zorlayıcı olacaktır.

The Silent Sea

The Silent Sea 2.sezon olacak mı? Ne zaman?

İlk sezonu 24 Aralık 2021’de yayınlanmıştı. Türkiye’de ilgi görmeyi başardı. Son dönemde Kore yapımlarını global piyasaya sürmeyi sağlayan Netflix dizinin 2.sezonuna onay verebilir. Aslında dizi izleyenler de bilir son bölüm ucu açık bir şekilde bittiği için zaten 2.sezon senaryosu yazılmış bile olabilir. Netflix konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmamış olsa da eğer yeni sezon onay alırsa içinde bulunduğumuz yılın sonlarına doğru 2.sezon ekrana gelebilir.

Konu ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağız. Takipte kalmayı unutmayın!

Önerilen Yazı
2021’in En Yeni Bilim Kurgu Uzay Filmleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap