1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The King’s Man Başlangıç Vizyonda!

The King’s Man Başlangıç Vizyonda!

featured

The King’s Man Başlangıç Vizyonda! Önceki filmlerindeki gizli teşkilatın kurulmasını ve ilk yıllarını konu alan film beyazperdeye açıldı. Yönetmen koltuğunda Matthew Vaughn’nın oturduğu ilk Kingsman filmi 2014 senesinde vizyona girmişti. Popüler bir çizgi roman olan “The Secret Service”den uyarlanan yapım, aksiyon ve komedinin harmanlanmış bir türüyle izleyicinin kalbini kısa sürede kazanmıştı. 2017 senesinde beyazperde ile buluşan ikinci filmde Samuel L. Jackson, Micheal Caine ve Colin Firth gibi büyük isimler yer almıştı. Filmin senaryosu, ilk filmde de olduğu gibi Matthew Vaughn ve Jane Goldman’a aitti.

The King's Man 2021
The King’s Man

Şimdiki yapımda ise birçok görevine ve aksiyonuna şahitlik ettiğimiz bu istihbarat ve ajan teşkilatının çok öncelere kurulduğu ilk dönemlere “The King’s Man: Başlangıç” filmi beyazperde ile buluştu. Yönetmen koltuğunda yine serinin diğer filmlerini de yönetmiş olan Matthew Vaughn oturuyor. Ancak senaryoyu bu sefer Karl Gajdusek üstleniyor. Aksiyon dolu yapımın başrolünde ise Ralph Fiennes var. Oyuncu kadrosunda ona Gemma Arterton, Rhys Ifans, Harris Dickinson, Djimon Hounsou, Matthew Goode, Charles Dance, Daniel Brühl eşlik ediyor.

The King's Man Başlangıç
Ralph Fiennes ve Harris Dickinson, The King’s Man Başlangıç Filminden

The King’s Man: Başlangıç Konusu

Film 1.Dünya Savaşı dönemini anlatıyor. İlk bağımsız istihbarat teşkilatı olan King’s Man’in kuruluş yıllarını ve ilk dönemini konu ediniyor. Serinin üçüncü ve son filmi olan yapım yine teknolojik ekipmanlar, keyif dolu aksiyon sahneleri ve zorlu görevlerle dolu. Yapımda ayrıca Ralph Fiennes’i Oxford Dükü’nü canlandırırken izleyeceğiz. Filmin yaratacağı 1.Dünya Savaşı atmosferini merakla bekleyenler artık filmi sinemadan izleyebilirler. Fragmana göz atmak istiyorsanız;

Önerilen Yazı
Bu Hafta Vizyondaki Filmler! (7 Ocak 2022)
Yorum Yap

Yorum Yap