1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. The Boys 3. Sezon Çıkış Tarihi Duyuruldu!

The Boys 3. Sezon Çıkış Tarihi Duyuruldu!

The Boys 3. Sezon Çıkış Tarihi Duyuruldu! öne çıkan görsel

The Boys dizisinin 3. Sezonun çıkış tarihi nihayet açıklandı! Süper Kahraman eleştirisi çok beğenilen dizi yeni sezonuyla izleyicilerini heyecanlandırmaya kaldığı yerden devam edecek.

The Boys 2

Arka planında Eric Kripke, Seth Rogen ve Evan Goldberg gibi güçlü yaratıcı isimleri barındıran yapım 2019’da Amazon Prime’da yayınlanmaya başlamıştı. O zamandan beri sevilen yapım olumlu geri dönüşler almıştı. Günümüz dünyasının popüler hale gelmiş Süper kahramanlarının gizli yönlerine farklı bir bakış açısı sunan Ennis ve Darick Robertson’ın çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, 2. sezonuyla da popüler olmayı başardı.

The Boys 1

The Boys Oyuncu Kadrosu

Dünyayı daha iyi bir yer yapıyor gibi görünen ama aslında yozlaşmış olan süper kahramanları ve onlara karşı birleşmiş bir grup sınır tanımayan insanları merkezine alan yapımda Billy Butcher rolünde Karl Urban, Hughie rolünde Jack Quaid, Mother’s Milk rolünde Laz Alonso, Frenchie rolünde Tomer Capon, The Female rolünde Karen Fukuhara, Starlight rolünde Erin Moriarty, Homelander rolünde Antony Starr, Queen Maeve rolünde Dominique McElligott ve Stormfront rolünde Aya Cash yer alıyor.

The Boys Homalander

Birinci sezona göre aşırı derecede aksiyon sahneleri bulunduran 2. Sezon Eylül 2020’de yayınlanmıştı. Ve son bölümü çok önemli bir noktada bitmişti. Bu günlerde dizinin hayranları çekimleri Eylül 2021’de biten 3. Sezonu heyecanla bekliyorlar. Bu bekleyiş karşılık buldu ve nihayet yeni sezonun yayın tarihi önceki bölümlerden kesitlerin olduğu Amazon Prime tarafından yayınlanan bir video ile açıklandı. Dizinin 4. sezon onayını da almış olduğunu söylemeden geçmeyelim. Videoyu buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Bu Hafta Vizyondaki Filmler! (7 Ocak 2022)
Yorum Yap

Yorum Yap