İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji

Terazi Burcu Erkeği Özellilkleri (2021-2022)

Terazi Burcu Erkeği Özellilkleri (2021-2022)
+ - 0

Dayanışmacı bir tavrı olan terazi burcu erkeği, bünyesinde zarif bir kişilik barındırır. Sosyal yaşamda aktif olarak var olan bu burcun erkeği için eğlence olmazsa olmazdır. Hayatının çoğu alanında insanlarla yüz göz olarak iç içe yaşar. Sevme ve sevilme konusu karşısında üstüne tanıma olmaz.

Nahif, sevecen ve sadakat gösteren bir yanı vardır. Gezme tutkunu olmaları birçok insanla tanımaları vesile olmuştur. Ketum ve hayata karşı hep olumsuz bakan insanlardan nefret ederler. Terazi Burcu Erkeği hayat dolu, neşeli ve daima pozitif taraftan bakan kişileri çevresinde tutar.

Terazi Burcu Genel ÖzellikleriTerazi Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Terazi Burcu Erkeği.docx

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı -Nasıl Tavlanır?

Terazi Burcu Erkeği Aşk konusunda bir numaradır. Karşısındaki partneriniz mutluluğu kendi mutluluğundan önce gelir. Eşinin veya sevgilisinin mutluluğu ile hayat dolan kendini ona adayan bir adam olup çıkıverir. Sürprizler yapmak ve onu mutlu etmek adına elinden gelenin en iyisini yapar. Yaşamları boyunca belki de tek korkuları aşksız yaşayıp hayat sürmek veya gerçek aşkı tamamlanan ölmektir.

Terazi Burcu Erkeğinin tavlamak için doğal olmanızın yani sıra o tutkuyu, hissiyatı dile getirebiliyor olmanız önemlidir. Damak tadı onların zayıf noktalarından biridir. Güzel bir şekilde donatılmış akşam yemeği sofrası da onların kalbini kazanmanız yardımcı olur.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Sanatsal aktivitelerde kendini bulan Terazi erkeği için çeşitli sosyal aktivitere katılmak haz verir. Kafasına rahat olduğu ve mutlu olduğu ortamda ancak kendisi olabilir ve mutlu hissedebilir. Baskı, sinir ve stresin baş gösterdiği bir ortamda çalışmaktan hoşlanmazlar.

Onların çalışabilecek iş ortamı tam olarak evde baskı olmadan hareket edebilecekleri ortamlardır. Çiçeklerden ve sürprizlerle dolu bir hayattan hoşlanırlar. Aile bireyleri ile vakit geçirmekten de büyük zevk alırlar.

Eş olarak baktığı kişilerde ilk esas aldıkları giyim kuşam ve bakım konusudur. Sonrasında kültür seviyesi ve donanımı gelir. Özgün kişilik gösteren insanları daima sever. Her daim yanında olmasını bilen ve kendine destek olacak ilişkileri yürütür. Kendinden emin olabilen ve cesur davranabilen kişilerden hoşlanır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Emir ve itaat altında çalışmak onlara göre değildir. Gerçek performanslarını bu şartlar karşısında yerine getiremezler. Yalandan ve iki yüzlülükten nefret ederler. Kişi hata yapsa da yanlışını da kabullenmeyi bilmeli mantığı ile hareket ederler.

Hayatlarına düzen koyamayan, dağınık ve dengede durmayı bilmeyen kişilerden hoşlanmazlar. Merhametli yanları zaman zaman ortaya çıkar ve katı, acımasız ve zalim karakterde olan kişilerden nefret eder. Sıradan kişilerle arkadaşlık ve ilişki yaşamazlar. Dağınık bakımsız kişilerle flört etmeyi geçin arkadaşlık bile kurmazlar.

Terazi Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

Genel anlamda bir çekiciliği sahip olan terazi burcu erkekleri bunu avantaja çevirir ve sosyal hayatlarında da bir o kadar aktif takılırlar. Bu sayede birçok arkadaşlık kurarlar. Uyum içerisinde olduğu burçlar ise şu şekilde sıralanabilir.

Kova Burcu Kadını
Kova Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
İkizler Burcu Kadını
İkizler Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Sosyallik konusunda kendilerine benzeyen İkizler ile çok iyi anlaşırlar. Eşitlik ve adil davranma hususunda kova burçları ile örtüşürler.

Terazi Burcu Erkeği -Cinsellik

Çekicilikte zirveyi kolay kolay başka burca vermezler. Sadece duruşları bile kendilerine karşı cinsi aşık etmek için yeterli olabilir. Yatak konusunda oldukça tatmin edicidir. Partnerini tam anlamıyla mutlu edebilen nadir burçlardandır, yatak konusunda sabır abidesi olan terazi burçları cinsellikte de yavaş yavaş adım atar ama tam anlamıyla yaşar.

Uzaktan donuk duruşu ile sevmiyor mu acaba? istemiyor mu? diyeceğiniz sırada o sadece yaşanacak güzel dakikaları düşünür. Yatak konusunda sınır tanımayan duyguları ile hareket etmeyi başarabilen burçlardandır. Partnerinin istek ve arzularını ön planda tutarak içinde kalsın istemez. Genellikle uyum içerisinde olduğu Burcu kovalar ve ikizlerdir.

Terazi Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Özel günlerde sevdiklerinden hediye beklemekten çekinmezler. Özel günlerde sevdiklerinin yanlarında olmasının beraberinde bazı eşyalarda hediye edilebilir. Örneğin spor veya klasik tarzlarına göre bir saat alınabilir. Kol düğmesi düşünülebilir fakat değişik bir bölüm olarak teknoloji ürünlerinde de biri olabilir.

Terazi burcu hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Terazi Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Terazi Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap