Bu makalemizde tabela nedir, ne için kullanılır, çeşitleri nelerdir gibi tüm soruları yanıtlayacağız. Öncelikle tabela, ticari kurumlar tarafından bilinirliği, görünürlüğü ve yaptığı işi yansıtmak için yapılan materyallere verilen isimdir. Vergi mükellefi tüm kurumların faaliyet gösterdikleri alanlarda tabelaları bulunmaktadır.

Alüminyum Tabela, Pleksiglas Tabela, Polikarbon Tabela, Kutu Harf Tabela, Dijital Baskı, Totem Tabela, Fener Tabela, Gravür Tabela, Krom Kutu Harf, Pleksiglas Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Yönlendirme Tabela ve Işıklı, Işıksız olmak üzere onlarca çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde en yaygın kullanılan tabela sistemleri ise kutu harf tabela ve dijital baskı tabela olduğunu söyleyebiliriz.

Makelenin başında tabelanın tanımını yaparken de söylediğimiz gibi firmaların görünürlüğü, bilinirliği ve prestiji için büyük önem taşıyan tabelalar firmaların kimliği için büyük önem taşımaktadırlar. Bu nedenle tabela seçerken, müşteri hedef kitlenize göre firmanızı en güzel şekilde yansıtacak çeşidi kullanmanız yararlı olacaktır.

Bu konuda Kocaeli ve çevresinde destek almak için sizlere YNS Reklam’ı öneriyoruz. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde faaliyet göstermekte olan YNS Reklam, 2014 yılından günümüze bölgenin tüm tabela ihtiyaçlarına çözüm oluyor.

Sizde Kocaeli ve çevresinde kapı isimlikleri, kutu harf tabela, yönlendirme tabela, iş güvenlik levhaları, folyo uygulamaları, pleksi ürünler, cam filmler, krom nikel tabela ve hazır stand ve pano ihtiyaçlarınıza çözüm arıyorsanız ynsreklam.com adresini ziyaret edebilir veya “gebze tabela” bağlantısına tıklayarak siteyi ziyaret edebilir, canlı destek kısmından veya iletişim kısmından tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap