1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Süslü Korkuluk Konusu Oyuncuları ve Fragman

Süslü Korkuluk Konusu Oyuncuları ve Fragman

Süslü Korkuluk Konusu Oyuncuları ve Fragman

Bu sene Tv8 kanalında yayınlanması planlanan Süslü Korkuluk filminden ilk fragman yayınlandı! Uzun bir süredir kendini dijital projelere vermiş olan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy bu sebepten ötürü televizyon ekranlarından uzak kalmıştı. İnsanları heyecanlandıran yeni dizinin çıkış tarihi şimdilik belli olmasa da oyuncunun fanları şimdiden heyecanlandı. Heyecanla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise “Kırmızı Oda” dizisinin yönetmenliğini yapmış Cem Karcı oturuyor.

Süslü Korkuluk Oyuncuları

Geçtiğimiz yılbaşı yayınlanan ve kısa sürede çok sayıda izlenme alan fragmanda sadece ve sadece Çağatay Ulusoy’u görüyoruz. Dizinin kadın oyuncuları şimdilik netleşmemiş olsa da “Maraşlı” ve “Aşk 101” dizilerinden tanıdığımız Alina Boz ve “Aşk Ağlatır” dizisinde öne çıkan Hafsanur Sancaktutan isimleri söylentiler arasında dolaşıyor.

Yeni dizi ile ilgili bilgiler yayıncı kanal Tv8 ve yapımcı şirket OGM tarafından şimdilik ilan edilmedi. Yapıma ait konu olarak şimdilik bir açıklama yapılmasa da dizi karakterinin moda tasarımcısı gibi göründüğü görülüyor. İsterseniz fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
After Life 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!
Yorum Yap

Yorum Yap