İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Survivor 77. Bölüm İzle

Survivor 77. Bölüm İzle


Survivor 77. bölüm izle! Koronavirüs nedeniyle neredeyse tüm yapımlar yayınlarına zorunlu ara vermek zorunda kalırken tv8’de yayınlanan Survivor alınan önlemler doğrultusunda haftanın her günü yayınlanmaya devam ediyor. 15 Mayıs Perşembe akşamı tv8’de 77. yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor’da bu akşam neler olacak? Survivor son bölüm tek part nasıl izlenir? İşte detaylar!

SURVİVOR 77. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

SURVİVOR’DA BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

Son erzak oyununu ünlüler takımına kaptıran Gönüllüler takımında sinirler geriliyor. Berkan’ın Ardahan’a ‘biz güne çok iyi uyandık ama adada bir negatiflik var’ söylemlerini duyan Evrim röportajında, tüm problemin Nisa’dan kaynaklandığını ima ederek sürekli değişen ruh hali ve bunu oyunlara yansıtmasının takımı olumsuz etkilediğini ifade ediyor. Ardahan ise bir kaç oyun daha kaybederlerse son zamanlarda yakaladıkları takım ruhunu kaybedeceklerini söylüyor.

Ödül oyununu gören ünlüler ve gönüllüler takımı adeta kendilerinden geçiyor. Büyük ödülün ne olduğu henüz belirsizliğini korurken iki takımda ödülün sahibi olabilmek için ellerinden geleni yapacaklar. Oyun sırasında Yasin ile Ardahan arasında gerilim yaşanırken, Mert’in Berkan’a söylediği sözler tansiyonu yükseltecek.

SURVİVOR’DA DÜN NELER YAŞANDI?

Survivor’ın dün yayınlanan bölümünde Anlat Bakalım ve Challange oyunları oynandı. Anlat Bakalım’da Ünlüler takımı 5-4 oyunun kazananı olurken, Acun Medya ve Gönüllüler takımı üyeleri Barış, Yasin, Berkan ve Ardahan’dan oluşan Survivor 2020 takımı basketbol mücadelesi verdi. Heyecan dolu karşılaşmada kazanan takımı tutan yarışmacılar yemek ödülünün sahibi olmak için takımlarını tüm güçleriyle destekledi.

Kıran kıran mücadele de zaman zaman sinirler gerilse de iki takımın ortak kararı ile karşılaşma 19-19 beraberlikle sonlandırıldı. Oyun beraberlikle bitince Acun Ilıcalı tüm yarışmacıları ödülün tamamından faydalandırdı. Oyun sırasında geçersiz itirazlarla oyunu sürekli aksatan Mert ise ödülden yararlanamayan tek yarışmacı oldu.

SURVİVOR’DA EN SON KİM ELENDİ?

Yarışmanın 12 Mayıs Salı akşamı yayınlanan bölümünde merakla beklenen eleme konseyi gerçekleşti. Ünlüler takımında Mert, Gönüllüler takımında ise Berkan ilk eleme adayları olarak konseye çıktılar. Ancak son gerçekleşen futbol müsabakasında bacağından sakatlanan Ersin’in yarışmadan diskalifiye olması herkesi şok etti. Yarışmanın en sevilen ve başarılı isimlerinden biri olan Ersin’in diskalifiyesinin ardından eleme konseyi de bir hafta ertelendi. Yarışmacılar geçen hafta aldıkları SMS sonuçlarına göre gelecek hafta konseye katılacaklar.

 

Yorum Yap

Yorum Yap