1. Ana Sayfa
  2. Haber

Squid Game İkinci Sezon Bekleyenlere İyi Haber!

Squid Game İkinci Sezon Bekleyenlere İyi Haber!
+ - 0

Squid Game İkinci Sezon Bekleyenlere güzel haber! Squid Game dünya çapında yüz binlerce kişinin beğendiği bir Netflix dizisi. İkinci sezonun çıkıp çıkmayacağına dair tartışmalar olurken dizinin yaratıcısının açıklamaları ikinci sezonu garantiler doğrultuda. Hatta yeni sezon hakkında bazı ipuçları da verdi.

Dizinin ilk sezonun finalinde baş karakterimiz kızını görmek için uçağa binmekten vazgeçiyor ve 455 insanın ölmesine sebep olan oyundan intikam almak için geri dönüyor.

Squid Game İkinci Sezon Bekleyenlere İyi Haber!

 

Squid Game İkinci Sezon Ne Zaman Gelecek?

Netflix henüz Squid Game dizinin ikinci sezonunu resmi olarak onaylamadı fakat yönetmen Hwang Dong-hyuk daha şimdiden 2. sezon hakkında konuşmaya başladı. Baş karakter Gi-hun’un gelecek sezonda çok daha kritik tercihlerle karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

İşte Yönetmen Hwang’ın yaptığı açıklama; “Resmi bir ortamda ikinci sezonu tartışmak için gerçekten doğru yerde değilim, ancak ikinci sezon olacaksa, gördüğümüz ilk sezonda Gi-hun değişecek. Gi-hun insanlığı aracılığıyla öne çıkan bir karakter” Ayrıca şunları da ekledi;

“İlk sezonda onun insanlığı çok pasif bir şekilde gösteriliyor. Ama ikinci sezonda oyunlardan öğrendiklerini ve ilk sezondaki deneyimlerini daha fazla kullanacağını düşünüyorum. Aynı zamanda, geçmişte oyunları kazanan ve şimdi Front Man olarak karşımıza çıkan siyah maskeli karakter Darth Vader konumunda.”

Yayınlanmasından bu yana, Squid Game, Netflix’in bu zamana kadarki en büyük dizisi konumunda. ABD’de zirveye yerleşen ilk Kore yapımı dizisi oldu.

Önerilen Yazı
En İyi Hayatta Kalma Temalı 10 Film (2021)

Yazar Hakkında

Yorum Yap