1. Ana Sayfa
  2. Test
  3. Sizi Ne Kadar Seviyor?

Sizi Ne Kadar Seviyor?

featured

Birbirinizi çok seviyor musunuz yoksa bu geçici bir heves mi? Sevgiliniz sizi ne kadar seviyor? İşte sizin için hazırladığımız sevgiliniz sizi ne kadar seviyor testi! Beni ne kadar seviyor” testindeki soruları içtenlikle yanıtlamalısın. Daha fazla test için bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

4

Bazen seni bilerek görmezden geldiğini hissediyor musun?

5

Tartıştınız ve haksız olduğunun farkında. Nasıl bir tutum sergiler?

6

Sevgilinizle alışverişe çıktınız diyelim...

7

Özel bir soru! Sevişirken nasıldır?

9

Kendi düzenli hayatını senin için bozar mı?

10

Sizi Ne Kadar Seviyor?
Sevgisinden şüphe etmekte haklısın!

Birbirinizi sevdiğiniz kesin, ancak sevgisini sizin kadar gösteremiyor ya da sizin sevgi ihtiyacınızı yeteri kadar karşılayamıyor. İhtiyaç ve beklentilerinizi ona yeterince anlatamazsanız bu sorunun kaynağı siz de olabilirsiniz. Unutmayın; herkes duygularını her zaman çok rahat gösteremeyebilir.
Sevgisinden emin değilsiniz ama sizi gerçekten seviyor.

3

Sizce de sizi bazen sevip, bazen de sevmediğini düşünmeniz mantıksız değil mi? Sizi bugün seviyorsa, ertesi gün de seviyordur. Şu durumda, sizi sevmediğini ya da yeterince ilgi göstermediğini düşündüğünüz zamanlarda, bunu sorgulamak yerine onun hayatında başka bir sorun olup olmadığını öğrenmeye çalışabilirsiniz.
Sizi çook seviyor!

2

Onun duygularını bu kadar rahat ve açık göstermesinin yanı sıra, size karşı çok hassas ve sabırlı olduğu da bir gerçek. Her insan bu kadar sabırlı olmaz, onun kıymetini bilin. Ayrıca o'nun seni çok sevdiği de bir gerçek.

Test sonuçları ne çıkarsa çıksın açık bir iletişimle çözemeyeceğiniz sorun yok. Mısır patlatın ve sevgilinizle güzel bir film açın.

Önerilen Yazı
Sevgiliyle İzlenebilecek 10 Film

Yahut aşağıdaki listemize de göz atabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Ayrılık Sonrası İzlemeniz Gereken 10 Film

 

Yorum Yap

Yorum Yap