İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Sermayesiz evde yapılabilecek işler
Trendlerdeki Yazı

Sermayesiz evde yapılabilecek işler


Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen yüzlerce kişi evde yapılabilecek işler hakkında araştırmalar yapmakta. Sermaye olmadan evde hangi işler yapılabilir? Bilgisayar başında evde iş imkanı nasıl yakalayabiliriz? Sizler için evde para kazandıracak sermayesiz iş yöntemlerini derledik.

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen, mutfak masraflarını çıkartmak veya boş vakitlerini para kazanarak değerlendirmek isteyen bir çok kişi “evden hangi işler yapılabilir?” sorusuna cevap arıyor. Lütfen yazıyı okuduktan sonra konuyla ilgili eklemek isteğiniz veya sormak istediğiniz soruları yorum kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Makale yazarak evden para kazanma

Teknolojiyle aranız iyi ve araştırmayı okumayı seviyorsanız makale yazarak para kazanabilirsiniz. Bu işten para kazanabileceğiniz bir çok platform bulunmakta. Bu platformların isimlerini tek tek paylaşmak isterdim ancak malesef çoğu forumda güvenli ticaret sistemi bulunmadığı için dolandırıcılık vâkaları yaşanabiliyor. Bu sebepten dolayı bu konuda sadece bionluk.com’u önerebilirim. Gittigidiyor mantığıyla çalışan sistemde iş ilanı açıyorsunuz ve sizinle çalışmak isteyen kişi ödemenizi yapıyor. İşi teslim ettikten sonra ödemeniz bionluk tarafından belirli bir komisyon kesilerek hesabınıza aktarılıyor. Tabi bu iş sadece bir siteyle sınırlı değil, google’da makale alımı yazarak bir çok forumda bu işi yapan kişileri bulabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları yöneterek paza kazanma

Teknolojinin yaygınlaşması ve akıllı cihaz kullanımının artmasıyla milyonlarca kişi boş vakitlerini, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında geçiriyor. E haliyle bu platformlara gösterilen ilgi yeni bir iş olanağı yaratıyor. Grafik programlarına biraz ilginiz var ve video indirme, editleme gibi işlemler yapabiliyorsanız bir veya daha fazla sosyal medya hesabının yönetimini yapabilirsiniz.

YouTube sayfasından para kazanma

YouTube sayfası yöneten bir çok kişi bu işten ciddi paralar kazanmaktadır. Tabi bu, bu işe girerseniz kısa sürede çok para kazanacaksınız demek değil. YouTube’da video çekecekseniz öncelikle bunları bilmelisiniz. Kısa sürede kesinlikle milyonlarca aboneye ulaşamazsınız. YouTube’dan paza kazanmak için öncelikle kanalınızın bir tarzı olmalı ve mümkünse bu tarz özgün olmalı. Biliyorsunuz ki insanlar daha önce yapılan şeyleri izlemekten hoşlanmazlar. Video düzenleme programlarına hakim olmalı ve izleyenleri sıkmadan içeriği en akıcı şekilde izletmelisiniz. YouTube işinin zor ve meşakkatli bir iş olduğunu bilmeli kısa sürede ciddi rakamlar kazanmayı düşünmemelisiniz.

Anket doldurarak para kazanma

Evde bilgisayarınızdan anket doldurarak pazar kazanmak kulağa hiç inandırıcı gelmiyor değil mi? Anket doldurma belkide sermayesiz ve bilgi birikime sahip olmadan evde para kazanma konusunda en çok başvurulan yöntem olabilir. Bu konuda da maalesef site isimlerini vermeyeceğiz ancak internette kısa bir araştırma yaptıktan sonra anket doldurarak para kazanabileceğiniz platformları bulabilirsiniz.

Video upload ederek para kazanma

Ülkemizde maalesef internet upload yani dosya yükleme hızı diğer ülkelere nazaran düşük. Bu nedenle bir çok site sahibi büyük dosyalarını upload etmeleri için ikincil kişiler aramakta. Şayet internet upload hızınız yüksek ise sizde bu yöntemle para kazanabilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanma

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz gibi, reklam izleyerek para kazanmanızda mümkün. Size tavsiyemiz bu konuda araştırma yapmadan herhangi bir platformda reklam izleyerek para kazanmaya çalışmamanız. Şayet güvenilir bir site bulduğunuza inanıyorsanız hemen bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıda Sermayesiz evde yapılabilecek işleri sizler için hazırladık. Lütfen öneri ve sorularınızı yorum kısmından sitemizde paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. _avatar
    3 sene önce

    Evde yapılacak işler için çok güzel paylaşımlarınız var.Bu sayede evden para kolaylıkla kazanılabilir.teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir