1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Sadece Cinsellik İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Sadece Cinsellik İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

featured

Cinsellik hem kadında hem erkekte olan bir arzudur. Ancak bu arzu durumu bazı erkeklerde çok yoğundur. Hatta sırf cinsellik için hayatlarına kadın alırlar. Bu erkekler, sevgiyle yaklaşan diğer erkeklerden biraz farklıdırlar. Yaklaşımları, bakışları hatta dokunuşları bile cinsellik içermektedir. Amacı sadece cinsellik olan erkekler, birtakım davranışlarla bunu çok belli ederler. Peki, cinsellik isteyen erkek nasıl davranır? Hayatınızdaki erkeğin size ne amaçla yaklaştığını anlayabilmenizi sağlayacak belli tüyolar aşağıda verilmiştir.

Gözlerinize Değil Dekoltenize Bakması

Sadece cinsellik isteyen erkekler, gözlerinize değil dekoltenize bakar. Bu nedenle size olan bakışları hep cinsellik barındırmaktadır. Dekolte giydiğiniz zaman gözünü sizden alamaz. Özellikle dekolteli bölgelerinizi incelemeye kalkar. Böylece cinsellik istediğini sizi belli etmeye çalışır. Hatta bazı erkekler, özellikle dekolteli giyilmesini ister. Çünkü size yaklaşım amacı budur. Cinselliği ön plana çıkaran ne varsa onu kullanmaya çalışır. Vücudunuzdan hemen etkilenir ve etkilendiğini gizli tutamaz. Bu nedenle de erkekler dekolte gördükleri zaman kesinlikle dayanamazlar.

Sizin Yanınızdayken Başka Kadınlara Bakması

Sadece cinsellik isteyen erkekler, sizin yanınızdayken bile başka kadınlara bakmaktan kendilerini alıkoyamazlar. Özellikle de dekolteli ve seksi bir kadın gördükleri zaman ağızları açık kalır. Bunu yanınızdaki erkeğin bakışlarından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Eğer sizden istediği cinselliği bulamazsa başka kadınlara bakma gereksinimi duyacaktır. Hatta cinsellik elde edemezse sizden hemen ayrılabilir. Çünkü amacı sizi sadece cinsel bir figür olarak kullanmaktır. Bu sebepten dolayı da sizden kısa zamanda sıkılması muhtemeldir. Cinsellik isteyen erkeklerin birçoğu, başka kadınlara bakma konusunda kendilerini alıkoyamazlar. Çünkü isteklerine mani olamazlar.

Gereğinden Fazla Yakın Durması

Cinsellik isteyen erkekler, size gereğinden daha fazla yakın durmaya çalışacaktır. Bu yakınlık sayesinde sizi etkilemeye çalışacak ve cinsel arzularınızın uyanmasını sağlayacaktır. Bu nedenden dolayı size yakın olmadan yapamayacaktır. Sürekli sizinle buluşmak isteyecektir. Bu buluşmaların toplumdan uzak hatta ev, otel gibi sakin ortamlar olmasını isteyecektir. Böylece size yakın olmak için uygun ortamı hazırlayacaktır. Yakınlığın oluşması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu tarz erkekler, yakın olmadan asla bir ilişki yürütemezler. Özellikle de uzak mesafeli ilişkileri kesinlikle kabul etmezler. Amaçları cinsellik olduğu için sürekli yakınında olan kadınları hayatlarına alırlar.

Her Fırsatta Okşaması

Cinsellik isteyen erkekler, yanınıza geldiği zaman sizi okşamak isteyecektir. Okşamak için uygun ortamı bulduklarında bunu kesinlikle kaçırmayacaklardır. Vücudunuzun çeşitli yerlerine dokunarak kendilerini tatmin etmek isteyeceklerdir. Eğer karşılarındaki kadın buna ses etmezse okşama konusunda çok ileriye gidebilirler. Cinsel bölgelere doğru bir okşama yaşanabilir. Kadından tepki almamak ve kadının ne tepki verdiğini gözlemlemek için yavaşça ilerleyecektir. Bu ilerleme sonucunda sizi cinsellik için istediğini belli etmiş olacaktır.

Bana Güven Amacım Seks Olsa Neden Uğraşayım?

Size sadece cinsellikle yaklaşan erkekler, öncelikle sizin güveninizi kazanmak ister. Çünkü amacına ulaşmasını sağlayacak en önemli şey güvendir. Eğer ona güvenirseniz, sizi istediği her yerde götürecek ve cinsel bölgelerinize rahatlıkla dokunacaktır. Cinsellik isteyen erkeklerin kurdukları genel bir cümle vardır. ”Bana güven amacım seks olsa neden uğraşayım?” diyerek sizi yanıltmaya çalışırlar. Böylece niyetlerinin farklı olduğunu göstermek isterler.

Seks Ve Aşk Arasındaki Fark

Seks ve aşk arasındaki farklar şunlardır:

  • Seks anlık ve geçici bir arzudur, aşk ise uzun süreli bir duygudur.
  • Seks genellikle vücudun tatmin olmasını sağlar, aşk ise kalbin ve ruhun tatmin olmasını sağlar.
  • Seks insanı kısa zamanlı mutlu eder, aşk uzun süreli bir mutluluk yaşatır.
  • Seks insana farklı davranışlar sergiletir, aşk her zaman duygusallığı ve romantizmi yaşatır.

Seks ve aşk arasındaki bu farkları bilmeniz, hayatınıza aldığınız erkeğin size hangi amaçla yaklaştığını anlayabilmenize yardım edecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap