İlginizi Çekebilir
Rüyada Kedi Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya

Rüyada Sel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?
+ - 0

Rüyada sel olduğunu görmek ve sel rüyaları birçok yoruma sahiptir. Olumlu yorumlanabildiği gibi olumsuz yorumları da vardır. Rüyanın görülme şekli, rüyada görülen diğer durum ve nesneler de değerlendirilerek yorum yapılır.

Genel anlamı ile bu rüya, zor durumlar, engellerle dolu bir iş ya da yol, sıkıntı verecek bazı durumlar ve kişilerle tabir edilir. Aile yaşamına delalet eder. Aile fertleriyle önemli sorunlar yaşanacağına, yakın çevreden kişilerle küslüklerin olacağına, iş hayatında bazı önemli kayıplar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sele Yakalanmak Ne Demek?

Olumlu yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin başının belada olduğuna, bazı sıkıntıların yaşanabileceğine tabir olunur. Ticari hayatta zarar ettirecek işlere atmaya, iş hayatında zorluklara, maddi anlamda sıkıntıya düşmeye yorumlanır. Bir diğer yorumuyla bu rüya, rüya sahibinin yanlış arkadaşlarına, sosyal çevresindeki tehlikeli insanlara işaret eder.

Kişinin dikkatli olması gerektiğine ve bu kişilerden zarar görmeye tabir edilir. Bu anlamlarıyla uyarıcı bir nitelik taşır. Rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki kişi ve olaylara karşı temkinli olmasına, fikir sahibi olunmayan konuların dışında kalmanın yararlı olacağına yorumlanır.

Rüyada Selden Kurtulmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Selden Kurtulmak Ne Anlama Gelir?

Hayırlara vesile eden rüyalardandır. Rüyada selden kurtulan kişi, uzun zamandır çektiği sıkıntılardan sonra feraha kavuşur. Maddi sıkıntılar sona erer, hastaysa şifa bulur. Başındaki beladan kurtulur. Bu rüya, kurtuluş olarak tabir edilir.

Bazı yorumcular özel hayatla da tabir ederler. Rüya sahibinin özel hayatında ya da sosyal çevresinde kendine zarar veren bir insandan ayrılacağına ya da o insandan zarar görmemeye yorumlanır.

Şer gibi görünen bazı durumların kişinin hayrına olduğuna, içinde bulunulan kötü durumlardan etkilenmemeye de delalet eder. Eğer kişi selden kendi çabalarıyla kurtuluyorsa bu iyi niyetle, tek başına mücadele ederek tüm zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Eğer rüya sahibini selden başka bir insan kurtarıyorsa bu görülecek bir yardıma, birinden destek almaya ve hayır görmeye tabir olunur.

Rüyada Su Baskını Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Su Baskını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanın görülüş şekline göre yorumlanır. Eğer rüyada su baskını olup hiçbir zarar görülmüyorsa kişinin zararlı şeylerden, kötü niyetli insanlardan ve başa gelen olaylardan zarar görmeyeceğine tabir edilir. Bu rüya, iyi niyetlerden fayda görmeye, korktuğundan emin olmaya, zararlı kimselerden uzak kalmaya delalet eder.

Rüyada su baskını eşyalara ya da sağa sola zarar vermişse bu olumsuz yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bazı tatsız durumlar yaşayacağına ve bu durumların maddi ve manevi zararlara neden olacağına tabir edilir. Bazı yorumculara göre bu rüya aile hayatıyla, özel ya da sosyal hayatla da yorumlanır.

Aile hayatında ciddi sorunlar yaşamaya, özel ilişkilerde bazı sorunların meydana geleceğine işaret eder. Bu rüya aniden gelişecek olaylar anlamı taşır. Kişinin beklenmedik bir anda bir dizi dolaylar yaşayacağına ve bu olayların kişinin maneviyatını etkileyeceğine yorumlanır.

Rüyada Mutfağı Su Basması

Bu rüya hayırlara yorumlanır. Kişinin yaşam enerjisini, hayata sıkı sıkıya tutunduğunu, mücadeleci ruhuna işaret eder.

Rüyada Bahçeyi Su Basması

Rüya sahibinin karar aşamasında olduğuna delalet eder. İyi düşünülerek karar alınmasına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Evi Su Basması

Rüya sahibinin uğrayacağı bazı maddi zararlara tabir olunur. İş hayatında zarar etme anlamı da taşır.

Rüyada Çamurlu Sel Görmek Ne Demektir?

Farklı anlamlar taşır. Bu rüya kişinin kafa karışıklıklarına, sağlıklı kararlar alamadığına ve iç dünyasında yaşanan karmaşaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatında karmaşık durumlar olduğuna, hiç ummadığı anda zor bir olayın içinde kalmaya, kararsızlıklara, endişe ve kaygılara da yorumlanır.

Diğer bir yorumla bu rüya, sıkıntıya düşmeye, zor bir durumda kalmaya, iş ve sosyal hayatta bazı nahoş olayların meydana gelmesine yorumlanır. Genel olarak sıkıntı, stres ve moral bozukluğu ile tabir edilir. Elbette bu rüya, rüyada görülen diğer nesnelerle birlikte yorumlanmalıdır.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap