İlginizi Çekebilir
Rüyada Kedi Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya
  3. Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Para Görmek

Para rüyaları genel olarak duyulacak sözlerle yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hoşa gitmeyecek sözler duyacağına, bu sebeple canının sıkılacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde iyi niyetleri olmayan, riyakar insanların olduğuna, dedikoduların döndüğüne tabir edilir.

Bazı tabirciler ise para rüyalarını ele geçecek bir kısmet, para ve nimet olarak yorumlarlar. Kişinin iş hayatında başarılı bir işe imza atarak eline geçecek bir miktar paraya, elde edilecek kara, başarı sağlayacak atılımlara delalet eder. Rüyanın diğer detaylarıyla birlikte yorumlanması gerekir.

Rüyada Para Bulmak

Maddi anlamda imkanların çoğalacağına, geçim bolluğuna, kısmetin artacağına, bereketli günlerin yaşanacağına, yeni iş ve kazanç kapılarına delalet eder. İş hayatında başarılı bir dönemin ardında maaşta yaşanacak artış, ticarette ise kar getirecek bir iş anlaşması olarak yorumlanır. Kişinin hayatında rahat ve refah bir dönemin habercisidir.

Rüyada Para Görmek

Rüyada Kâğıt Para Görmek

Kağıt para rüyaları, kişinin yaşayacağı ufak tefek ve önemsiz sorunlara işaret eder. Günlük rutin içinde karşılaşılacak bazı pürüzlere, çözülebilecek bazı sorunların varlığına tabir edilir. Bu sıkıntıların kısa sürede çözüleceğine ve ardından gelecek rahatlığa yorumlanır. Bir diğer yorumuyla bu rüya, büyük paralar kazanmaya ve yaşanan tüm maddi problemlerin kısa zamanda sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

İyiye yorumlanan rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin güzel bir kısmetle karşılaşacağına, ciddi bir ilişkiye ve evliliğe yorumlanır. Bekar kimseler için yeni bir ilişki, evli kimseler için ise çocuk sahibi olmaya, evlilikteki tüm sorunların çözüleceğine, eşler arasında yeniden bir bağlılık olacağına yorumlanır. Bu rüya evli kimseler için çocuk sahibi olmakla da tabir edilir.

Rüyada Para Toplamak

Güzel gelişmelere, iş hayatında yeni atılımlara, para kazanmaya işaret eder. Bu rüya kişinin yüzünü güldürecek bazı gelişmeler yaşayacağına da yorumlanır. Diğer bir anlamıyla bu rüya kişinin zahmetsizce para kazanacağına da işaret eder.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada birinden para almak, fayda görmeye, menfaat elde etmeye yorumlanır. Hasta kişiler için şifa bulmaya, derdi olanlar için ise derman bulmaya yorumlanır. Kişinin yaşadığı maddi zorlukların biri sayesinde çözüleceğine, iş hayatında yaşanan sorunların son bulacağına, ticari hayatta destek görmeye tabir edilir.

Bazı yorumculara göre bu rüya, kişinin zengin olacağına, ummadığı kadar paralar kazanacağına, maddi anlamda istediği yerlere varacağına delalet eder. Gelecekte rüya sahibinin iyi bir hayatın beklediğine işaret eder. Para alınan kişi tanıdık bir kişiyse yakın çevreden görülecek desteklere işaret eder. Yabancı bir kişiden para almak ise yeni fırsat kapılarına delalet eder.

Rüyada Para Vermek

Bu rüya parasal konularda güçlenmeye, para sıkıntılarının son bulmasına, borçların kısa sürede kolayca ödeneceğine işaret eder. Diğer bir yorumuyla bu rüya; kişinin kolay yoldan para kazanacağına, işlerinin açılacağına, para kazanmanın yeni bir yolunu bulmaya, zenginlik ve lükse yorumlanır.

Rüyada Bankadan Para Almak

Rüyada bankadan para almak devlet kapısı ya da bir kuruma işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde kurumsal bir yerden iyi haberler alacağına delalet eder. Davası olan kimseler için davanın olumlu sonuçlanacağına, memuriyet elde edileceğine, yeni bir iş kapısının açılacağına, mirasa tabir olunur. Ele geçecek bir miktar para ya da mal olarak da yorumlanır.

Rüyada Para Görmek

Rüyada Yabancı Para Görmek

Bu rüyayı gören kişi için bazı dedikoduların yapıldığına, bu dedikoduların uyulacağına, bunlardan dolayı hissedilecek rahatsızlığa işaret eder. Diğer bir yorumuyla bu rüya, beklenmedik bir olayla karşılaşmaya, tuhaf bir durumla yüz yüze gelmeye de tabir edilir.

Bazı yorumcular ise bu rüyayı yeni bir kimseden alınacak bir yardım ve destek olarak yorumlarlar. Ele geçecek para olarak da tabir edilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Bozuk para rüyaları farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen bozuk para, anlamsız sözler, olumsuz eleştiriler, ithamlar ve dedikodular işitmekle tabir edilir. Bir diğer yorumuyla haksız kazanç anlamı taşır. Kişinin yaptığı bir işten hak etmediği bir para elde edeceğine ve bunun kişiyi huzursuz etmesine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda ikili ilişkilere işaret eder. Aşk hayatında bazı sorunların yaşanacağına, eş ya da sevgiliyle bir konuda tartışmaların olacağına, b u tartışmaların olumsuz sonuçlarına delalet eder. Söylenecek sözlerin kalp kırıklarına yol açacağına, ağız tadının kaçmasına yorumlanır. Bu anlamıyla uyarıcı nitelik taşır.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap