İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya
  3. Rüyada Eski Eşi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Eşi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Eşi Görmek Ne Anlama Gelir?

Pek çok farklı yoruma sahip bir rüyadır. Eski eş rüyaları olumlu ya da olumsuz yorumlar içerebilir. Rüyada görülen diğer nesneler ve kişiler ile birlikte değerlendirilip yorumlanır. Bazı yorumculara göre eski eş rüyaları psikolojik durumlara ve bilinç altına işaret eden rüyalardır.

Rüyada Eski Eşi Öpmek

Rüyada eski eşin öpülmesi kişinin arkasından konuşan iyi insanlar olduğuna, iyilikleriyle anıldığına, kendisini koruyan birinin varlığına delalet eder. Diğer bir yorumuyla bu rüya kişinin hayır duaları aldığına da işaret eder. Kişinin anne ve babasından destek gördüğüne, onların hayır dualarını aldığına yorumlanır. Bazen bu rüya alınacak müjdeli bir haberle de tabir edilir. Güzel bir haber duymak, müjde almak ve beklenmedik sevindirici bir gelişmeyle de yorumlanır.,

Rüyada Eski Eşi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Eşle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin bir hata yapacağına, yanlışa düşeceğine, söyleyeceği bir yalana tabir edilir. Yapılan hata yüzünden ilişkilerde bazı sorunlar yaşanacağına, eş tarafından affedilmemeye, kabul görmemeye, eşler arasında ciddi küskünlüklerin olabileceğine tabir edilir. Bu yönüyle uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin düşünerek hareket etmesi ve konuşması gerektiğine dikkat çeker. Eğer sakin bir konuşma görülüyorsa olumlu olaylara tabir edilir. Eğer stresli hissediliyorsa bu hoşa gitmeyen bazı yüzleşmelerin olabileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Eşle Barışmak

Bir süredir can sıkan ve üzüntü veren bir olayın çözüme kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu sıkıntısının üstesinden gelecek ve üzüntü veren olayın tamamen kapanacağı anlamını taşır. Bu rüya maneviyatla da yorumlanır. Kişinin duygularıyla değil aklıyla hareket edeceğine, sağ duyulu davranacağına, olaylara akıllıca yaklaşacağına ve bu sayede her sorununun üstesinden geleceğine tabir edilir.

Yakın çevreyle bir küslük varsa bu küslüklerin biteceğine, barış sağlanacağına, konuşulmayan kişilerle bir araya gelineceğine delalet eder. Kırgınlıkların son bulacağı ve huzurlu bir dönem olarak yorumlanır. Rüyadaki anlamıyla da tabir edilir. Rüya sahibinin eski eşiyle bir daha yüz yüze gelerek konuşacağına, tekrar barışma konularının gündeme gelebileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Eşi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Eşle Sevişmek

Bu rüya, eski eşle ilgili bir olay yaşanacağına işaret eder. Bu insanla görüşmek zorunda kalınacağına, bu insandan gelecek bir habere, bir konu yüzünden eski eşle yüz yüze gelmeye delalet eder. Diğer bir yorumuyla bu rüya, kişinin geçmişindeki bir olayın tekrar gündeme gelmesine, bir süre bu olayla uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır. Bazen bu rüya fikir ayrılıklarına, bazı konularda kararsız kalmaya, akıl karışıklıklarına tabir edilir. Rüya sahibinin yeni bir karar vereceğine, bu kararlara atılacak güzel adımlara da yorumlanır.

Rüyada Eski Eşle Evlenmek

Rüyada eski eşle evlenmek geçmişe ve geçmişteki insanlara duyulan özlemle tabir edilir. Rüya sahibinin geçmiş yaşantısına dönmek istemesine, geçmişini unutamamasına ve geleceğe karşı duyduğu kaygılara yorumlanır. Bu rüya kişinin iç dünyasının bir yansımasıdır. Kişinin güçsüz yanlarını, zaaflarını, endişelerini temsil eder. Bazı tabircilere göre bu rüya yeni biriyle tanışmaya, ciddi bir ilişkiye başlamaya, varsa sevgiliyle atılacak evlilik adımlarına delalet eder. Evli kişiler için ise eşle ilişkilerde tatsız durumların olabileceğine delalet eder.

Rüyada Eski Eşi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Eşi Hamile Görmek

Bu rüya olumsuz yorumlanır. Olumsuz sonuçlanacak bazı işler yapmaya, bu işlerden zararlı çıkmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin tatsız sözler duyacağına, her an tatsız bir durumla karşı karşıya kalınabileceğine tabir edilir. Bazı yorumculara göre bu rüya yeni doğacak olaylara işaret eder. Bu rüya yakın çevredeki bazı insanların sorunlar yaşadığına, yakın çevreden duyulacak tatsız bir habere de tabir olunur.

Rüyada Ölmüş Eski Eşi Görmek

Bu rüya bilinçaltı ile yorumlanır. Rüya sahibinin ölmüş eşine olan özlemine ona duyduğu hasrete tabir edilir. Diğer bir yorumuyla bu rüya, kişinin yaşadığı sıkıntıların biteceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, mutluluk duymaya, sevinçli gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Bazı tabircilere göre bu rüya, eşin dua isteğine de delalet eder. Rüyasında ölmüş eşini gören kimse refaha kavuşur, üzüntü ve kederden sıyrılır. Bu rüya akraba ve yakın çevreye de işaret eder. Kişinin yakın çevresi ve ailesiyle sevgi bağlarını güçlendireceğine, onlardan destek göreceğine, onların sevgisini hissedeceğine ve ilişkilerin daha sağlam olacağına tabir edilir.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap