İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Rooney Mara, Audrey Hepburn’u Canlandıracak!

Rooney Mara, Audrey Hepburn’u Canlandıracak!

Rooney Mara, Audrey Hepburn'u Canlandıracak! öne çıkan görsel

Rooney Mara, ikonik yıldızın rolünde olmaya hazırlanıyor! Yakın zamanda Hollywood’un bir ikon haline gelmiş isimlerini merkezine alan birçok film projesi gündeme gelmeye başladı. Chris Evans’ın Gene Kelly’i temsil edeceği yapım ve Tom Holland‘ın canlandıracağı biyografik Fred Astaire filmi gibi gelecek projelere bir yenisi daha eklendi.  Audrey Hepburn’un Oscar ödüllü Rooney Mara tarafından canlandırılacağı bu proje çok konuşulacak bir yapım olacak gibi görünüyor. Filmin yönetmenliğini “Call Me By Your Name” filminden tanıdığımız Luca Guadagnino üstlenecek.

Audrey Hepburn1
Audrey Hepburn

The Girl With the Dragon Tattoo filmindeki ikonik tiplemesiyle çok beğenilen oyuncu Rooney Mara‘nın başrolü üstleneceği filmin yönetmenliğini ise özellikle Suspiria ve Call Me By Your Name filmleriyle öne çıkmış İtalyan yönetmen Luca Guadagnino üstleniyor.  Senaryosunu Michael Mitnick’in kaleme alacağı yapımın Hepburn’un yaşamının hangi dönemini anlatacağı şimdilik bilinmiyor.

Rooney Mara
Rooney Mara

“Breakfast at Tiffany’s” filmindeki oyunculuğuyla çoğu kişi tarafından tanınan ikonik oyuncu Audrey Hepburn, Hollywood‘da özellikle kadın oyuncular için bir ikon haline gelmeyi başardı. En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını “Roman Holiday” filmiyle kapan ünlü oyuncu yalnızca oyunculuğuyla değil, sorumluluk sahibi ve yardımsever kişiliğiyle de öne çıktı. Hepburn, Unicef’in iyilik elçilerindendi. Dört defa Oscar adaylığı bulununan oyuncunun ayrıca Altın Küre ve Bafta adaylıkları da mevcut.

Önerilen Yazı
Sinema Tarihinin En İyi 24 Film Karakteri
Yorum Yap

Yorum Yap