İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Rockstar Games’den mail gelmiyor!

Rockstar Games’den mail gelmiyor!
+ - 0

Epic Games’in Grand Theft Auto V (GTA 5) oyununu kullanıcılarına ücretsiz sunması dünya genelinde büyük ses getirdi. Ancak bununla birlikte kullanıcılar bir çok problemle de karşı karşıya kaldı. Daha önce Rockstar Games üyeliği olmayan kullanıcılar bir çok problemle karşı karşıya kalıyor. Bunlardan biri de ‘Rockstar Games mail gelmeme sorunu’

Steam’da 169 TL değerindeki oyun 14 Mayıs Perşembe itibariyle dünya genelinde Epic Games platformunda belirli bir süre ücretsiz yayınlanıyor. Epic Games’in bu büyük kampanyası ilk günden milyonlara ulaşırken yoğunluğa dayanamayan sunucular bir çok probleme yol açtı.

Rockstar Games mail gelmeme problemi

Kampanyanın ilk gününde yaşanan yoğunluktan dolayı bir çok kullanıcı oyunu almakta zorluk çekerken bu problem belli bir süre sonra yoğunluğunda azalmasıyla birlikte yerini başka problemlere bıraktı.

94GB büyüklüğünde oyunu indirenler oyuna girebilmek için gerekli Rockstar Games uygulamasını indirdikten sonra hesaplarını aktif edebilmek için maillerine gelmesi gereken aktivasyon kodunun gelmemesi problemiyle karşı karşıya kaldı.

Rockstar Games mail gelmeme problemi çözümü var mı?

Oyunu indirip oynamak isteyen kullanıcıların bugün yaşadıkları mail gelmeme problemi Rockstar Games sunucularında yaşanan yoğunluklardan dolayı ortaya çıkıyor.

Mailin hızlı gelmesi için maalesef kullanıcıların yapabileceği bir şey bulunmuyor. Bazı kullanıcılara 1 saat içerisinde aktivasyon kodları iletilirken bazı kullanıcılara 10 saati bulabiliyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap