İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Reyting sonuçları belli oldu! Kocaman Ailem, Avlu, Bizim Hikaye reytingleri

Reyting sonuçları belli oldu! Kocaman Ailem, Avlu, Bizim Hikaye reytingleri

31 Mayıs Perşembe 2018 reyting sonuçları belli oldu. Kocaman Ailem, Survivor, Avlu ve Bizim Hikaye arasında gerçekleşen reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün TOTAL, AB ve ABC reytingleri.


İçindekiler

31 Mayıs perşembe reyting sonuçları belli oldu mu? Perşembe dizileri arasında yer alan Kanatsız Kuşlar dizisi geçtiğimiz hafta aldığı düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırılmıştı. Rakip kanallar karşısında perşembe günü akşam kuşağından reyting payı almak isteyen Atv’nin yeni dizisi Kocaman Ailem dün ilk bölümüyle ekrana geldi. Herkes yeni dizinin ilk bölümüyle ne kadar reyting aldığını merak ederken, günün en çok izlenen dizileri Bizim Hikaye, Avlu ve Survivor karşısında başarılı olup olamayacağını tartışıyor. Merakla beklenen 31 Mayıs perşembe reyting sonuçları bu yazıda.

31 MAYIS PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI

Dün en çok izlenen dizi Star Tv’de ekranlara gelen Avlu dizisi oldu. Dizi total’de 7,09 rating ile birinci, ab’de 7,31 rating ile birinci, abc1 reytinglerinde ise 6,38 rating oranıyla ikinci sırada yer aldı.

TOTAL grubunda ikinci sırada Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yer alırken, Bizim Hikaye üçüncü, Survivor dördüncü, Mehmetcik Kut’u-Amare sekizinci, Vatanım Sensin dizisi onikinci sıradayer aldı.

AB grubunda ise, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ikinci sırada yer alırken, Survivor üçüncü, Vatanım Sensin dördüncü, Bizim Hikaye beşinci sırada yer aldı.

KOCAMAN AİLEM REYTİNGLERİ

Dün ilk bölümüyle ekrana gelen Kocaman Ailem dizisinin ilk reyting sonuçları merakla bekleniyordu. Ancak dizinin ilk bölümü geçen hafta yayından kaldırılan Kanatsız Kuşlar dizisinden pek de farklı değil. Kocaman Ailem 1. bölümüyle TOTAL’de 2.78 rating 7.18 share oranıyla 15. sırada yer alırken, AB’de 2.81 rating 7.05 share oranıyla onuncu sırada yer aldı. Dizinin ikinci bölümünde reytinglerde bir yükselme olmazsa bir erken finale daha tanıklı edebiliriz.

REYTİNG SONUÇLARI

Geçtiğimiz hafta 24 Mayıs Perşembe günü reyting listelerinde en çok Fatih Portakal ile Fox Ana Haber konuşulmuştu. Reyting listelerinde üst sıralarda görmeye alışık olmadığımız haber programlarının aksine Fatih Portakal ile Fox Ana Haber geçtiğimiz hafta AB izlenme oranlarında birinci sırada yerini alırken, Total izlenme oranlarında da üçüncü sırada yerini almıştı. Geçen hafta en çok izlenen yapım Survivor olmuştu. Program total reyting grubunda birinci, ab’de ikinci oldu. Bizim Hikaye dizisi total grubunda dördüncü sırada yerini alırken, ab’de beşinci sırada konumlanmıştı.

Önerilen Yazı
Reyting nedir? Nasıl ölçülür? Reytingler neden önemli?

VATANIM SENSİN ERİDİ BİTTİ

Finaline bir veya iki hafta kalan Vatanım Sensin dizisi yok gibi. Reyting listelerinde ilk 10’a dahi giremeyen dizi final için gün sayıyor. Dizinin geçen 24 mayıs tarihinde yayınlanan bölümü TOTAL’de 17. AB’de 5. sırada yer almıştı. TOTAL reyting grubunda ciddi düşüş yaşayan diziyi AB takipçilerinin bırakmadığı görüşüyor. Vatanım Sensin’in 31 Mayıs perşembe reyting sonuçları merakla bekleniyor.

Önerilen Yazı
İzlemeye değer 10 Netflix dizisi

Yorum Yap

Yorum Yap