İlginizi Çekebilir
En İyi 10 Sanat Filmi
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Matrix’in Başrolü Reeves, Martin Scorsese’nin Yeni Dizisine Katılıyor!

Matrix’in Başrolü Reeves, Martin Scorsese’nin Yeni Dizisine Katılıyor!

Keanu Reeves, Martin Scorsese’nin Yeni Dizisine Katılıyor!

Keanu Reeves Martin Scorsese’nin yeni dizisine katılıyor olabilir! Bazı iddialar doğrultusunda elimize geçen bilgilere göre Keanu Revees Martin Scorsese’nin yapımcılarından birisi olduğu “The Devil in the White City” dizisinin oyuncu kadrosuna katılacak. Matrix üçlemesinin başrolü Revees, Hulu’nun yayınlayacağı, Erik Larson’ın 2003’de basılmış aynı ismi taşıyan kitabın uyarlaması olan “The Devil In The White City” dizisine girmek amacıyla görüşmeler yapmakta. Bu arada kitap “Beyaz Şehirdeki İblis” ismiyle bilinmektedir.

Dizi, 1893 Chicago Dünya Fuarında tanışan biri mimar diğer ise seri katil olan iki adamın gerçek öyküsünü ekranlara taşıyacak. Dizinin karakterleri kısaca şöyle; Daniel H. Burnham, dünyada geride bir şeyler bırakmayı kendine amaç edinmiş becerikli mimardır. Henry H. Holmes ise genç kadınları kandırarak onlara işkence etmek ve sakat bir hale getirmek amacıyla Cinayet Kalesi’ni inşa eden sapık ruhlu bir doktordur.

Keanu Reeves
Keanu Reeves

İzleyenleri bol cinayet ve gizem dolu saaterin beklediği bir yapım olan dizi için atılan iddialar doğruysa o halde Keane Reeves’in bu denli büyük ilk televizyon işlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Hulu 2019 senesinde dizi projesini yürütücü yapımcılıklarını DiCaprio ve Scorsese’nin yaptığı büyük bütçeli dev bir dizi olarak planladıklarını duyurmuştu. Todd Field’in dizinin ilk iki bölümünü yönetmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap