İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Ozark 4. Sezon 1. Kısım için İlk Fragman Yayınlandı!

Ozark 4. Sezon 1. Kısım için İlk Fragman Yayınlandı!

Ozark 4. Sezon 1. Kısım için İlk Fragman Yayınlandı! öne çıkan görsel

Ozark 4. sezon 1. Kısmın fragmanı yayınlandı! Netflix’in suç temalı popüler dizisi final sezonu ile seyircisine veda etmeye hazırlanıyor. İki kısım olarak yayınlanması planlanan dizinin 4.sezonun birinci kısmı bu ay Netflix’e eklenecek. Dram ve suç temalarını birbirine katan yapımın ana konusu şöyleydi; Byrde ailesi Meksika kökenli bir kartel ailedir. Para aklama işi yaparlarken her şeyin kötüye gitmesi ile Ozarks gölüne taşınmak mecburiyetinde kalırlar. Yapım, Byrde ailesinin orada yaşadıklarını merkeze alır.

Ozark

Dizinin birinci sezonu Temmuz 2017’de ekranlara gelmeye başlarken 3. sezonu ise 27 Mart 2020’de Netflix’te yayınlanmıştı. Yapım genel olarak beğenildi. 32 tane Primetime Emmy Ödülü adaylığı almış yapım, bu ödüllerden üçünü kucaklayabildi.

Ozark Dizisi Oyuncuları

Ozark2

Ardında bıraktığımız yılda yayın tarihi açıklanan dizinin final sezonu için uzun bir fragman Netflix tarafından nihayet paylaşıldı. Jason Bateman’ın başrolü üstlendiği dizide Bateman’ın yanı sıra Laura Linney, Sofia Hublitz, Julia Garner, Skyler Gaertner, Peter Mullan, Jordana Spiro, Jason Butler Harner, Charlie Tahan, Tom Pelphrey ve Janet McTeer gibi oyuncular yer alıyor.

Ozark 4. sezon 1. kısım, 21 Ocak 2022 tarihinde Netflix kataloğuna eklenerek yayınlanmış olacak. Buradan fragmanı izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Bu Hafta Vizyondaki Filmler! (7 Ocak 2022)
Yorum Yap

Yorum Yap