İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Oscar Ödül Töreni Ne Zaman? Tören Sunuculu Olacak!

Oscar Ödül Töreni Ne Zaman? Tören Sunuculu Olacak!

Oscar Ödül Töreni Ne Zaman Tören Sunuculu Olacak öne çıkan görsel

Bu sene büyük bir heyecanla beklenen 2022 Oscar Ödül Töreni, üç sene sonra tekrar bir sunucu yönetiminde bizleri karşılayacak. ABC’nin başkanı Craig Erwich, töreni’nin bir sunucu eşliğinde gerçekleşeceğini açıkladı. Dünya çapında izlenecek olan tören, 27 Mart‘ta hep olduğu gibi ABC kanalında yayınlanacak.

Oscar

Oscar ödüllerini dağıtma görevinde olan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, The Hollywood Reporter’ın haberine göre bu sunuculuk görevi için son yıllarda en çok yükselen yıldızlardan birisi olan Marvel’ın Spider-Man’i Tom Holland‘ı düşünüyor.

Tom Holland
Tom Holland

Geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda bu konu hakkında kendisine yöneltilen soruya seve seve kabul edeceğini cevabını veren Tom Holland, sunuculuğun eğlenceli olduğunu da söylemişti. Pandemi olumsuzluklarında evvel Oscar Ödülleri’nin son sunucusu Jimmy Kimmel olmuştu. Kimmel, iki kere bu görevi üstlenmiş ve herkes tarafından sevilmişti. 2019’da tören tarihinde ilk kez bir sunucu olmadan düzenlenmişti.

Jimmy Kimmel
Jimmy Kimmel

Hollywood’daki pek çok ödül töreni son zamanlarda Omicron varyantı yüzünden artış gösteren Covid vakaları sebebiyle erteleniyor veya iptal ediliyor. Oscar törenin olacağı Mart sonuna kadar vakaların düşmesi bekleniyor.

Önerilen Yazı
Oscar Adayı Olan Filmler Hangileri?
Yorum Yap

Yorum Yap