İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Örümcek Adam 4 Şimdiden Yolda!

Örümcek Adam 4 Şimdiden Yolda!

örümcek adam öne çıkan görsel

Serinin 3. filmi gösterim hazırlığındayken şimdiden Örümcek Adam 4 için bazı bilgiler geldi. Tom Holland’lı Spider-Man 4 filminin Marvel tarafından el altından yazılmaya başlandığı öğrenildi. Oyuncu ilk kez 2016 yapımı “Captain America: Civil War” filmi ile Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmuştu.

2017’de “Spider-Man: Homecoming” ile başrolünde olduğu ilk Örümcek Adam filminde yer aldı. Sonrasında birkaç Avengers filminde rol alan Tom Holland 2019’da başrolünde olduğu ikinci Örümcek Adam filmi olan “Spider-Man: Far From Home”da yer aldı. Şimdilerde ise Holland, solo üçlemesini bu ay en büyük gişe yapması beklenen Spider-Man: No Way Home’la tamamlayacak. Halihazırda var olan bir Disney ve Sony anlaşmasına göre Tom Holland, Peter Parker’ı farklı bir Marvel filminde tekrar canlandıracak. Yapımcı Amy Pascal, gelecek solo Spider-Man filmleri hakkında Marvel’in Holland’ın başrolde yer alacağı başka Spider-Man filmleri istediğini fakat, henüz resmi olarak bir açıklama ve planlamanın söz konusu olmadığını belirtti.

örümcek adam
Tom Holland, Örümcek Adam serisinden

Örümcek Adam 4 Gelecek mi?

Matthew Belloni, bir yazısında Tom Holland’ın başrolünde oluğu Örümcek Adam 4’ün halihazırda el altından yazılmaya başlandığından söz ediyor; “Birden fazla kaynağa göre, Tom Holland’ın başrolde oynayacağı Marvel yapımı dördüncü film için bir anlaşma var ve film zaten sessizce geliştirme aşamasında.”
Örümcek Adam hala en popüler Marvel süper kahramanlarından biri. Hayranlar ve seyirciler Tom Holland’ın Örümcek Adam’ına alıştılar.

Serinin yakında çıkacak filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Harry Potter 20.Yıl Özel Bölümünden İlk Fragman Yayınlandı
Yorum Yap
Yazı Kaynakları

Yorum Yap