İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
+ - 0

Yerli yerinde bir güzelliği olan oğlak burcu kadını, yüz hatlarının mükemmelliği ve dikkat çekiciliği ile tanınır. Oğlak burcu kadını, tıpkı oğlak burcu erkeği gibi güçlüdür. Oğlak burcu kadının manken olma şansı oldukça yüksektir. Çünkü manken olabilecek kadar kusursuz bir fizikleri vardır. Bakımlı saçlara ve belirgin bir çeneye sahiptirler. Fiziki görünümleri çok düzgündür. Bu sebepten dolayı ne giyerlerse giysinler, hep güzel olurlar. Güzelliklerinin yanı sıra kişilikleri ile de konuşulurlar.

Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriOğlak Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Oğlak Burcu Kadını
Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadını, en fazla uyum sağladığı insanla birlikte olmak ister. Romantizm anlayışları oldukça yüksektir. Belirli bir seviyede ilerleyen aşkları severler. Uyumu yakaladıkları zaman ilişkinin uzun sürmesi için her şeyi yaparlar.

Aşık oldukları insanı, her şekilde elde edebilirler. Aşka inançları tam olduğunda onlar için imkansız diye bir durum söz konusu değildir. İstedikleri kişiyi kendilerine aşık etme konusunda resmen uzmandırlar. Hatta bazen bunu başarmak için gerçek benliklerini gizlerler. Ama bu yöntem sonucunda ilişkide bozulmalar meydana gelir. Bundan dolayı gerçek benliklerini gizlediklerine pişman olabilirler.

Oğlak burcu kadını, aşkını dile getirmede başarısızdır. Çok sevse de bunu belli etmek, onun için eziyettir. Ama sevildiğini her zaman bilmek ve duymak ister. Sevildiğini hissettiren adamlara aşık olurlar. Yakışıklılık, oğlak burcu kadınını çok etkiler. Bu nedenle ilk kez karşılaştıkları birinin yakışıklı olup olmadığına bakarlar. Bunların yanı sıra iş hayatına da dikkat ederler. İş hayatında başarı sağlayan erkekleri severler.

Başarısızlık, oğlak burcu kadının hiç sevmediği bir kavramdır. Çünkü kendileri de iş hayatlarında başarıya değer verirler. Oğlak burcu kadını, sakin ama eğlenmesini bilen erkeklere aşık olur.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Duygusallık: Oğlak burcu kadını ilişkilerinde duygusallığı sever.

Dışgörünüş: Bunun yanında kendine her zaman bakım yapan bir erkek olmasını ister. Erkeğinin yakışıklı olmasına da ayrıca önem verir.

Düzen: İlişkilerinin belli bir düzen içerisinde ilerlemesini ister. Bu düzenin bozulması, oğlak burcu kadınını aşktan, sevgiden soğutabilir.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Oğlak burcu kadını, sevildiğini bilmek ister. Bu nedenle sevildiğinin dile getirilmemesinden hoşlanmaz. Yalansız dolansız bir ilişki olsun ister. Yalanını yakaladığı bir insanı hemen oracıkta terk eder. Güvensiz olmak hiç hoşuna gitmez. Hem güvenmek hem de güvenilmek ister. İhanete karşı oldukça serttir. Buna ölse de tahammül edemez. Bu durumu bir iğrençlik olarak görür. İlgisizlikten de hoşlanmaz. İlgisiz kaldığı zaman aklına hemen her şeyi getirir. Oğlak burcu kadını hoşlanmadığı şeylerin sürekli yapılmasından hoşlanmaz. İlk hatada her zaman uyarır. Ancak daha sonra aynı şeyin tekrar edilmesi, onu çileden çıkarır.

Oğlak Burcu Kadının Uyumlu Olduğu Burçlar?

Oğlak burcu kadının uyumlu olduğu burçlar şunlardır:

Boğa Burcu Erkeği
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022
Yengeç Burcu Erkeği
Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Kova Burcu Erkeği
Kova Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Oğlak burcu kadını bu burçlarla güzel bir uyum yakalayabilir. Özellikle de başak burcu ile en uyumlu şekilde aşk yaşayabilir.

Oğlak Burcu Kadını -Cinsellik

Cinsellikte şehvetli bir karaktere sahip olan oğlak burcu kadını, sık sık cinsel ilişkiye girmek isteyebilir. Oğlak burcu kadını isterse sabahtan akşama kadar sevişir. Cinsellikte asla doymak bilmezdir. Cinselliğin hemen her safhasında başarılıdırlar. Cinsellik olmadan yapamayacak kadar bağımlıdırlar.

Bundan dolayı erkeklerine cinsellik durumlarında daha fazla bağlanırlar. Oğlak burcu kadının sekse bu denli düşkün olması, kolay uyum sağlamasına neden olmaktadır. Oğlak burcu kadını cinselliği, kendi yaptığı düzene göre yaşamak ister. Bu düzen, onun gereksiz yere arzulanmasına engel olacaktır.

İstek ve tutku, onları cinsellikte tarif eden iki önemli kavramdır. İstekleri ve tutkularının sonu yoktur. Onlarla tahmin edemeyeceğiniz kadar seksi bir hayat yaşayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, oğlak burcu kadınını kendinize bağlamanızdır.

Oğlak Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Oğlak burcu kadınına alınabilecek hediyeler şunlardır:

  • Puf terlik
  • Antika eşyalar
  • Takı kutusu
  • Parfüm

Gibi özel hediyeler alınabilir. Oğlak burcu kadını, koyu kahverengini sever. Bunun için koyu kahverenginin ön planda olduğu bir hediye alabilirsiniz.

Oğlak Burcu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri (2021-2022)

Yazar Hakkında

Yorum Yap