İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Oğlak Burcu Erkeği

Hassas bir kalbe sahip olan oğlak burcu erkeği dışardan bakıldığında umursamaz ve duygusuz bir insan olarak anlaşılır. Oldukça suskun bir yapıları olduğu için onları tanımak biraz zordur. Aynı zamanda oğlak burcu erkeği biraz içine kapanıktır. Onlar genelde dominant olmayı severler. Yönetilmeyi sevmezler. Yönetmek isterler. Çalışkanlıklarıyla bilinen oğlak burcu erkekleri iş hayatlarında oldukça başarılıdırlar. Dışardan her ne kadar katı biri gibi gözükse de oğlak burcu erkekleri duygularını genelde içlerinde yaşarlar.

Genel ÖzellikleriOğlak Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı – Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

Oğlak burcu erkeği tam bir işkoliktir. Dolayısıyla bu kişileri sabah veya akşam saatleri dışında görmek biraz zordur. Çevresindeki kişilere çok değer verir ve onlara son derece sadıktırlar. Arkadaş ve ailesinden başka kimselere pek sıcak davrandıkları söylenemez. Oğlak burcu erkeği kolay bir şekilde aşık olmaz ama aşık olduktan sonra o kişiye çok fazla bağlanır. İlişkilerinde karşısındaki kadını etkilemek ve mutlu etmek için hep bir şeyler yapar ama fark ettirmez. Her hangi bir anlaşmazlık durumunda çözüm üretmek onların işidir ve bunu sürekli yaparlar. Karşı taraftan bir adım geldiğinde o da adım atmaktan çekinmez.

Oğlak Burcu Erkeği İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Ortaklık: Oğlak burcu erkekleri sevdiği kişiyle aynı ortak bilgilere ve ilgi alanlara sahip olmaktan hoşlanırlar.

Kovalanmak: Aynı zamanda bu erkekler peşlerinden koşulmasını isterler. Onlar kovalamak değil kovalanan olmaktan hoşlanırlar. Eşlerinin romantik ve sıcakkanlı olmalarından da hoşlanırlar.

Zeka: Aynı zamanda oğlak burcu erkekleri zeki ve güçlü kadınlardan hoşlanırlar. Başarılarını her daim destekleyip yanında olan ve onunla gurur duyan eşlerle olmak isterler.

Güven: Partnerlerinde aradıkları en önemli özellik güven duygusudur. Onlar için güven olmazsa olmazdır.

Oğlak Burcu Erkeği İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?[/geo_headline_2]

Oğlak burcu erkeği genelde sulu tavırlardan, laubali yaklaşımlardan hoşlanmazlar ve böyle insanları hayatında bulundurmak istemezler. Abartılı işler oğlak burcu erkeği için uygun değildir. Abartılmış duygulardan hoşlanmadıkları gibi gereğinden fazla önem verilen şeylerden uzak dururlar. Dozu kaçan her şeyden nefret ederler. Oğlak burcu erkeği, özgüveni olmayan insanları hayatlarına sokmamaya çalışırlar. Kendilerini bekleten, geciktiren insanlardan hoşlanmazlar ve her hangi bir ilişki kurmak istemezler. Planına sadık olmayan insanları sevmezeler.

Oğlak Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

Başak Burcu Kadını
Başak Burcu Kadını Özellikleri
Boğa Burcu Kadını
Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022
Yengeç Burcu Kadını
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Akrep Burcu Kadını
Akrep Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Oğlak Burcu Erkeği Cinsellik

Oğlak burcu erkekleri cinsel hayatlarında sabırlıdırlar. Cinsel birleşmeden önce duygusal bir bağ oluşmasını isterler. Aynı zamanda ilişkilerinde dominant karaktere sahiptirler bu nedenle dominant karakteri olmayan kadınlardan hoşlanırlar. Partnerinin isteklerini büyük bir arzuyla yerine getirirler.

Oğlak Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Oğlak burcu erkeği için hediye seçerken ciddi bir renk olmasına ve kullanışlı, işlevsel bir şey olmasına dikkat edilmelidir. Oğlak burcu erkeği için en güzel hediyeler kişiye özel tasarlanmış cüzdan, kravat veya ajandadır. Onlar cüzdanlarında bir düzen istedikleri için kartları ve paraları ayrı ayrı koyabilecekleri bir cüzdan onlar için iyi olabilir. Yine kişiye özel ajanda, kol düğmesi, kartlık vs. onlar için alınabilecek hediyelerden bir kaçıdır.

Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap