İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Netflix, Red Notice Filminin Sonraki Filmleri İçin Hazırlanıyor!

Netflix, Red Notice Filminin Sonraki Filmleri İçin Hazırlanıyor!
+ - 0

Başrollerinde Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds’un olduğu aksiyon filmi Red Notice, Netflix‘te gelmiş geçmiş en çok izlenen filmleri listesinde bir numarada. Vizyona girmesiyle birçok ülkede iyi bir izlenme oranı yakalayan başarılı yapım, film eleştirmenleri tarafından beğenilmese de Netflix kullanıcıları tarafından tatmin edici bulundu.

Red Notice

Edindiğimiz bilgilere göre dijital platform Netflix yapımın devam filmleri üzerine projeler geliştiriyor. Rawson Marshall Thurber’in senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği Red Notice, dünyan çapında aranan sanat eseri hırsızını yakalamak için uğraşan bir Interpol ajanının, diğer bir sanat eseri hırsızından yardım almasını kendine hikaye ediniyordu.

Red Notice filmi Gal Gadot

Şimdi ise kadrosunda yıldız oyuncuları barındıran popüler yapım olan Red Notice için Netflix, iki devam filmi daha çekmeyi planlıyor. Devam filmlerinin aynı sene içerisinde çekilip önümüzdeki yıl gibi yayında olması bekleniyor. Oyuncu kadrosu konusunda net açıklamalar olmasa da aynı kadroyu göreceğimizi tahmin ediyoruz. Ek olarak popüler yapıma yeni yıldızlar da eklenebilir. Birçok ünlü oyuncunun adı şimdiden geçmeye başladı bile. Bekleyip zamanla göreceğiz. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız. Takipte kalmayı unutmayın!

Önerilen Yazı
Gal Gadot, Oynayacağı ‘Cleopatra’ Filmi Hakkında Konuştu

Yazar Hakkında

Yorum Yap