İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Netflix Fandom’u: Tudum Nedir?

Netflix Fandom’u: Tudum Nedir?
+ - 0

Son yıllarda dijital film ve dizi sektörünün gelişmesiyle birlikte birbirinden farklı platformlara ilgi gösterilmeye devam ediyor. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, dijital platformlar üzerinden yayınlanan içerikleri takip ediyor. Dijital dizi ve filmlerin yanı sıra yayınlanan onlarca farklı içerikle öne çıkan Netflix, dünyanın en büyük yayın platformu olarak gösteriliyor.

Kullanıcılarına sunduğu yeniliklerle dikkat çeken platformun son yeniliği Tudum ismi verilen fan etkinliği dünya genelinde büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan Tudum etkinliği global çapta bir etkinlik olduğu için çok sayıda kullanıcı tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Global hayran kitlesine ulaşmakk isteyen Netflix, ünlü isimleri davet ettiği Tudum etkinliğinde çeşitli içeriklerle yayınlar yapacak. Stranger Things, Cobra Cai ve The Witcher gibi dünya genelinde ilgi gören yapımların tanıtımı da yapılacak.

Netflix Nedir?

Belgesel, film ve dizi gibi farklı yapımları tek bir dijital platform üzerinden izlemek isteyenler için öne çıkan Netflix, son yıllarda adından sık sık söz ettiriyor. Popülerliğini her geçen gün daha fazla artıran Netflix, dünyanın farklı yerlerinde yapılan içerikleri kullanıcıları ile paylaşıyor. Türleri ve konuları farklılık gösteren dizi, film ve belgesel gibi onlarca farklı içerik Netflix platformundan paylaşılıyor.

Bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve televizyon gibi farklı cihazlardan rahatlıkla erişim sağlanabilen Neyflix platformu üyelik sistemi ile çalışıyor. Kullanıcılar, platforma üye olduktan sonra basit ara yüzü ile birlikte istediği içeriğe çok kısa süre içinde ulaşılabiliyor. Netflix kullanıcılarına özel üyelik avantajları ve kampanyalar da bulunuyor.

Tudum Nedir?

Tudum Nedir_2

Kullanıcılarına birbirinden farklı yeniliklerle hizmet vermeye devam eden Netflix, son olarak Tudum isimli sayfası ile adından sık sık söz ettiriyor. Fanlarına daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet vermek isteyen Netflix, Tudum üzerinden onlarca farklı içerik hakkında bilgi veriyor. Netflix platformunun yeni ve özel bir sayfası olan Tudum’da çok sayıda içerik bulunuyor. Yayınlanan ve yayınlanmaya devam eden içerikler hakkındaki tüm bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşılabiliyor.

Oldukça basit ve hızlı bir şekilde giriş yapılabilen Tudum sayfasında farklı ilgi alanlarına uygun içerikler yayınlanmaya devam ediyor. Özel bilgilerin yanı sıra dizi, film ve belgesel içerikleriyle ilgili en son haberlere ulaşılabiliyor.

Türkiye İçin Hizmet Veriyor mu?

Netflix platformu algoritması ile çalışan Tudum, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hizmet vermeye devam ediyor. Kullanıcıların izleme alışkanlıklarına ve ilgi alanlarına göre özel olarak öne çıkan Tudum, çeşitli içerikleri fanları tarafından takip ediliyor. Türkiye’de Netflix kullanan ve takip ettiği içeriklerle ilgili son dakika gelişmelerine ulaşmak isteyen kullanıcılar da bu sayfayı tercih edebiliyor.

Gelecek ay ve yıllarda yayınlanacak olan içeriklere ulaşmak için de Netflix tarafından yayınlanan Tudum sayfası tercih edilebiliyor. İzleme alışkanlıklarına uygun olarak aktarılan ve çok sayıda içeriğiyle öne çıkan sayfa geliştirilmeye devam ediyor. Her ne kadar Türkiye’de de bu sayfaya ulaşım sağlansa da dil desteği henüz bulunmuyor.

Güncel Kullanıcı Sayısı Ve Sağladığı Hizmetler

Türkçe dil desteğinin henüz yayınlanmadığı Tudum sayfasında tüm içeriklerle ilgili bilgilere İngilizce olarak ulaşmak mümkündür. İlerleyen zamanlarda farklı dillerde de yayınlanması beklenen sayfanın güncel kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Dizilerle ilgili özgün ve ilginç hikayelere ulaşmak ve dünyaca ünlü oyuncuların röportajlarını incelemek için yeni Netflix Fandom’u Tudum tercih edilebiliyor.

Sayfa üzerinden sağlanan hizmetler söz konusu olduğunda geniş bir yelpaze dikkat çekiyor. Kullanıcıların ilgisini çekebilecek yazılardan haberlere kadar çok sayıda içeriğe yer veriliyor. Hem görsel hem de yazılı olarak yapılan paylaşımlarla birlikte kullanıcılara kesintisiz hizmet sağlanıyor.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap