İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Test

Ne Kadar Sinirlisin? Testi Çöz ve Öğren!

Ne Kadar Sinirlisin? Testi Çöz ve Öğren!
Ne Kadar Sinirlisin
+ - 0

Hepimiz zaman zaman küplere bineriz. Peki sen ne kadar sinirlisin? Bizi kızdıran şeyler bazen küçücük bir sebeptir bazen ise koca bir sorundur. Hatta insan en çok sevdiğine ve sevdiklerine karşı sinirli ve acımasızdır. Çoğu zaman kendimizi dışarıdan göremeyiz. Birilerine göre belki de sinirliyizdir. Derler ki; “Yenilmesi gereken ilk düşmanlar, öfke ile ümitsizliktir.”

Sizin için hazırladığımız bu testte hakkınızda verdiğiniz cevaplara göre ne kadar sinirli olduğunuzu söylüyoruz. Hadi teste başlayalım!

Cinsiyetinizi öğrenebilir miyiz?

Ne Kadar Sinirlisin (2)
Ne Kadar Sinirlisin 2
Ne Kadar Sinirlisin (2)

Kulaklığını evde unuttun diyelim...

test 2
test 3
test

Sen bir öğretmen olsaydın?

test
test 2
test 3

Aldatıldın diyelim, ne yapardın?

test 3
test 1
test

En çok hangisi sinirlendiriyor?

test
test 1
test 2

Fotoğraflardan birisini seçer misin?

test
test 2
test 1

Ne Kadar Sinirlisin?
Sinir Küpüsün!

test

Aman ha sakin! Senin sinirli gününe denk gelmeyelim. Anlık olarak bir sinir küpüne dönsen de haksız değilsin, illa eni sinir edecek bir şeyler oluyor değil mi? Ama sinirlendiğin kadar çabuk sakinleşiyorsun da.
Senin sinirlenmen teklif dahi edilemez.

test 1

Sinir ve öfke senin hayatının bir parçası. Ateş gibisin, derin bir nefes alıp rahatlamayı denemelisin. Bu kadar sinirli olmaktan sen de mutlu değilsin, değil mi?
Biz ona sinirli demeyelim, çözüm odaklı diyelim.

test 2

Evet, kabul etmelisin ki sessizce içinde biriktirip toplu sinirleniyorsun. Bunun nedeni öfkeyle kalkıp zararla oturmak istememen. Haklısın da! Sorunları çözmeye odaklanmaktan sinirlenmeye vaktin yok. Ama bu yüzden de sinirlendiğinde tam sinirleniyrosun!

Yazar Hakkında

Yorum Yap