1. Ana Sayfa
  2. Haber

Nalan Filmi Konusu ve Oyuncuları

Nalan Filmi Konusu ve Oyuncuları
+ - 0

Nalan filmi 7 Ocak 2022’de vizyona girmişti. Süresi toplam 1 saat 54 dakika olan yerli film, komedi yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Fatih Mutlu otururken senaryosunu Fatih Mutlu üsteniyor.

Nalan Filmi Konusu

Bir televizyon programında sunuculuk yapan Nalan, bir kaza yaşar ve kariyerine 2 sene ara verir. Bu sürecin ardından programına yeniden başlayan genç kadın, canlı yayında istemsiz durumlar yaşar. Nalan, ona yöneltilen soruları bilinçsizce gerçek fikirleri olmayan düşüncüler söyler. Canlı yayında düştüğü bu durumla birlikte kariyeri biter. İnsanlar tarafından çokça eleştirilir. Nalan, bu sorunu çözmek için arkadaşlarına ve eski sevgilisi Talat’a danışır. Açelya Topaloğlu’nun merakla beklenen filmi sonunda vizyondaki filmler arasında yerini aldı.

Nalan 2021 filmi

Nalan Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde daha önce birçok yapımda yer almış Açelya Topaloğlu, Nalan’ı canlandırırken YouTube’da vine videoları yayınlayan ve daha önce de BluTv ‘de Bonkis adlı dizide yer almış Sergen Deveci ona eşlik ediyor. Yapımda yer alan diğer oyuncular Berna Koraltürk, Bahtiyar Engin, Bülent Alkış ve Birsen Dürülü gibi isimler olarak karşımıza çıkıyor. Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Bu Hafta Vizyondaki Filmler! (7 Ocak 2022)

Yazar Hakkında

Yorum Yap