1. Ana Sayfa
  2. Sponsor
  3. Movifox WordPress Dizi Teması – Responsive

Movifox WordPress Dizi Teması – Responsive

WordPress kullanıcıları için özel hazırlanan dizi ve film teması Movifox'u ziyaretçilerimiz için inceledik.


Dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinin başında gelen WordPress, son yıllarda ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Hiç bir programlama dili bilmeden, hazır temalar sayesinde kısa sürede bir internet sitesi sahibi olma şansı tanıyan WordPress’in kullanımın yaygınlaşmasıyla birlikte ülkemizde tema üreticileri de arttı. Genellikle Blog sahipleri tarafından tercih edilen WordPress temaları artık, haber, e-ticaret, işletmeler, dizi, film ve fragman site sahipleri tarafından da tercih edilmeye başlandı. Bu yazıda Keremiya tarafından hazırlanan, WordPress temaları ziyaretçilerimiz için incelendi.

İnternet sitesi açarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların en başında tasarım ve SEO altyapısı gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken tüm noktaları site sahipleri için tek panelde birleştiren, Keremiya’nın yeni ziyaretçi dostu teması Movifox kısa sürede hem site sahiplerinin hemde ziyaretçilerin tüm isteklerine yanıt vermeyi başardı.

Movifox WordPress Film ve Dizi Teması

En iyi WordPress dizi teması diyebileceğimiz Movifox, SEO dostu altyapısı ve gelişmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Responsive tasarımı sayesinde, bilgisayar, telefon, tablet ve akıllı cihazlara tam uyumluluk sağlayan tema, geliştirilmiş tema paneli sayesinde kullanıcının hiç bir kod satırına müdahale etmeden değişiklikler yapmasına imkan sağlıyor.

Dizi, Film, Fragman ve Video siteleri için tüm detayların düşünülerek hazırlandığı Movifox temasını içinde bulunan bileşenler sayesinde kolaylıkla düzenleyebilir. Anasayfa ve iç sayfalarınızı istediğiniz görünüme getirebilirsiniz.

Tema kullanıcıları için hazırlanan özel IMDB botu sayesinde, filmlerin IMDB puanları otomatik ilgili içeriğe eklenirken, dizi ve filmlerin iç sayfasında dizi hakkında geniş içeriğe yer verebileceğiniz alan bulunmaktadır.

Movifox WordPress dizi temasını satın almak için www.keremiya.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap