İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mobile Legends Meta Heroları

Mobile Legends Meta Heroları


Mobile Legends Meta Heroları başlığı altında 2020 yılının ilk çeyreğinde efsane ve mistik liglerinde en çok oynanan karakterleri siz değerli ziyaretçilerimiz için inceledik.

Mobile Legends Meta Heroes

11 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürülen ve en çok oynanan mobil online oyunları arasına adını başarıya yazdıran Mobile Legends: Bang Bang, Moonton şirketi tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Her gün milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen oyun her güncelleme sonrasında bir takım değişikliklere uğruyor. Güncelleme sonrasında bazen harita da değişiklik yapılır, bazen yeni modlar eklenir ya da çıkarılır, bazen ise karakterlere nerf ya da buff getirilir. Nerf ve Buff teriminin anlamını bilmeyenler ‘Mobile Legends Nerf ve Buff nedir‘ konumuza göz atabilirler.

Konuyu çok fazla uzatmadan 2020 yılının ilk çeyreğinde metadaki şampiyonları sizler için araştırdık ve inceledik! Gelin üst liglerde en çok hangi karakterler oynanıyormuş birlikte göz atalım.

Mobile Legends 2020 Nişancı Meta Kahramanları

Nişancı Meta Heroları

Özellikle red buff’ın oyuna tekrar dahil olmasıyla birlikte Nişancı karakterlerinin çok güçlendiğini söyleyebiliriz. Red Buff ile oynandığı zaman oyunu taşıma özelliğine sahip olan nişancı karakterleri arasında en çok tercih edilenler Wanwan, Granger, Bruno, Flyweel‘dir.


Mobile Legends 2020 Savaşçı Meta Kahramanları

Savaşçı Meta Heroları

Savaşçı kategorisinde ise en çok tercih edilen karakterler arasında X.Borg, Masha, Chou, Jawhead, Dyrroth, Minsittar, Aldous, Guinevere, Leomord yer alıyor.

Yakında gelecek güncelleme ile birlikte Freya karakterinde değişikliğe gidileceği gelen bilgiler arasında.


Mobile Legends 2020 Suikastçı Meta Kahramanları

Suikastçı Meta Heroları

Suikastçı kategorisinde yer alan kahramanlar arasında Gusion, Helcurt, Ling yer alıyor.

Yakında gelecek güncelleme ile birlikte Hanzo ve Natalia karakterine gelecek buff ile metaya tekrar girmesi bekleniyor.


Mobile Legends 2020 Tank Meta Kahramanları

Tank Meta Heroları

Takım oyunlarının en önemli kahramanı tank karakterlerinde Efsane ve Mistik liglerinde en çok Franco, Grock, Khufra, Lolita, Hylos yer alıyor.


Mobile Legends 2020 Büyücü Meta Kahramanları

Büyücü Meta Heroları

Şimdilerde büyücü kahramanları arasında en çok tercih edilen karakter Pharsa‘dır. Q ve W kombosu ve ulti ile çok ciddi hasar veren bu karakterin ardından Valir, Esmeralda, Harith, Zhask, Lylia ve Valir geliyor.


Mobile Legends 2020 Destek Meta Kahramanları

Destek Meta Heroları

2020 yılının ilk çeyreğinde en çok tercih edilen destek karakterleri arasında Diggie, Estes, Kaja, Carmilla yer alıyor.

Duruma göre Nana ve Angela‘da destek kahramanı olarak takım oyunlarında büyük rol üstleniyorlar.


Mobile Legends Meta Heroları 2020 ilk çeyreğinde en çok tercih edilen karakterleri siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik. Eklenmesini istediğiniz karakter hakkında görüşünüzü yorum kısmından bizimle paylaşarak listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap