İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Michael Keaton Tekrar Batman Olacak!

Michael Keaton Tekrar Batman Olacak!

Michael Keaton Tekrar Batman Olacak

Eskiden Batman karakterine hayat veren Michael Keaton, HBO platformunda yayınlanacak “Batgirl” filmi için rolü yeniden üstlenecek.

2022 yılının merakla beklenen yapımlarında birtanesi şüphesiz Robert Pattinson’ın ilk kez Bruce Wayne  karakterini canlandıracağı The Batman filmi. Ne var ki Pattinson, gelecek yıl ekranlarda izleyeceğimiz tek Batman olmayacak.

HBO için çekilen filmde Barbara Gordon (Batgirl) karakterine Leslie Grace hayat verecek. Daha önce Oscar ödülü almaya hak kazanmış usta oyuncu J.K. Simmons ise Gotham Şehrinin Polis Komiseri Jack Gordon rolüyle karşımıza çıkacak. Buna ek olarak yapımda Brendan Fraser ve Jacob Scipio yer alacak isimler arasında.

Michael Keaton
Michael Keaton

30 sene önce zengin süper kahraman karakterini canlandıran Michael Keaton Variety’e verdiği röportajda şu ifadeleri belirtti; rol teklifini kabul etmesinin zaman aldığını, bu önemli geri dönüşünün hakikaten iyi olması gerektiğini ve de bunun için sağlam bir gerekçeye ihtiyaç duyduğunu aktardı.

Ayrıca usta oyuncunun 2022 Kasım’ında vizyona girmesi hedeflenen “The Flash” filminde de aynı rolüyle ekranlarda olacağı söylendi. Andy Muschietti’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Ezra Miller’ın başrolü üstlendiği “The Flash” filminin oyuncu kadrosunda daha önce Keaton ile aynı karakteri canlandıran Ben Affleck de yer alıyor. Kısacası yapımda iki Batman göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap